Manşet Ünlüler

Artık Billie’nçlendi!

Billie Eilish, Finneas ile yeni müzik üstünde çalıştığından ve hayatında son dönem neler olduğundan bahsetti. Ayrıca çok konuşulan yeni ilişkisi hakkında da ilk kez konuştu.

Yazı İrem Naz Güvel

Çalışmalara başladı

Geçtiğimiz yıl, Billie Eilish için yoğun bir yıl oldu. Duydu ki, Billie yoğun tempoda çalışmaya devam edecekmiş. Son zamanlarda Finneas ile daha fazla zaman geçirdiğini çünkü ikisinin yeni müzik üzerinde çalışmaya başladıklarını, “Gerçekten heyecan verici bir albüm yapma sürecine yeni başladık. Artık birbirimizi gördüğümüz belirli günlerimiz var. Kendinizi dışarıya kapatıp işimize odaklanıyoruz” sözleriyle açıklıyor.

Cesaret isteyen hobiler

Şu anda en önemli şeyin kendisi olduğunu söyleyen Billie, içgüdülerini dinleme ve onlara güvenme konusunda daha iyi hale gelmiş. “Önümüzdeki yıl, hayatımda ilk kez belki paraşütle atlarım ya da bungee jumping falan yaparım. Bunları gerçekleştirmek istiyorum. Korku hissinden hoşlanmıyorum” diye cesaret isteyen deneyimler gerçekleştirmek istediğinden ve bunları gerçekleştirmeyi planladığından bahsediyor.

Yeni aşka yelken açtı

Gelelim herkesin çok konuştuğu ilişkiye! Billie’nin Neighbourhood grubunun baş vokalisti Jesse Rutherford ile olan aşkı aralarındaki yaş farkından dolayı bir süredir gündemde. Genç sanatçı, ilişkisi hakkında ilk kez konuştu: “Jesse’den gerçekten ilham alıyorum ve o da benden ilham alıyor. Gerçekten harika, heyecanlı ve mutluyum. Yaşayan en seksi erkek olduğunu düşündüğüm bu kişi beni fark etti.” Billie ve Jesse ilk olarak 2017 yılında tanıştılar. Geçtiğimiz yıla kadar arkadaş olan ikili, ekim ayında el ele görülünce ilişkilerinin aşka dönüştüğünü duyurdular. Herkes bu aşka gölge düşürmeye çalışsa da Billie ve Jesse eleştirilere kulak tıkayıp, ilişkilerine mutlu bir şekilde devam ediyorlar.

Büyük değişim

Maalesef zaman zaman dış görünüşü nedeniyle eleştirilen Billie, son zamanlarda fitness’a başladığını açıkladı. “Gerçekten çılgınca bir süreçti ve kendimi eskisinden daha iyi hissediyorum. Daha önce hiç olmadığı kadar tamamen farklı görünüyorum. Bu da beni gururlandırıyor. Bunun üzerinde gerçekten çok çalıştım ve sadece bunda tutkulu olmak istiyorum” söyleriyle büyük bir dönüşüm yaşadığını hayranlarıyla paylaşıyor.

Tarzıyla cevap veriyor

Saç stilini değiştirmek Billie için çocuk oyuncağı. Son aylarda koyu renkli saçlarıyla gördüğümüz sanatçı, bir süre önce kullandığı platin renkli saçlarından pek hoşlanmadığını ve kendisini seksi hissetmediğini açıkladı. Billie, saçları daha açıkken insanların tavırlarının tamamen değiştirdiğini ve maskülen tarzda giyindiğinde kendini daha seksi hissettiğini de ekledi. Sarışın döneminde görünüşüyle onu eleştirenlere Billie şu şekilde cevap verdi: “İnsanlar beni 15 yaşında, bu tür şeyler giyen, böyle görünen, böyle davranan, böyle söyleyen bir çocuk olarak gördü. Değişemeyecekmişim gibi hissettim. Bu yüzden diğer farklı yönlere çok gittim. Ne istersem yapabilirim dedim ve bunu kanıtlamaya çalıştım.” Ne yaparsa yapsın Billie’ye her tarzı çok yakıştırıyoruz!

 

Yorum Yapın