Kore Manşet

10 maddede “Touch Your Heart”

Lee Dong Wook ve Yoo In Na’nın başrolde yer aldığı ve bu yılın şimdiden en iyileri arasına giren “Touch Your Heart”ı izlemek için 10 nedenin var:)

Yazı İrem Naz Güvel

Dizide, oyuncu Oh Yeon-Soo’nun kariyeri karıştığı bir skandaldan ötürü çöküşe geçer. Yeniden yükselmek için ünlü bir senaristin dizisinde oynamak istese de oyunculuğu çok kötüdür. Karakteri iyi canlandırmak için işkolik ve kibirli avukat Kwon Jung-Rok’un yanında sekreter olarak çalışmaya başlar.

Yoo In Na ve Lee Dong Wook, “Goblin”den sonra yeniden bir arada. Daha önce hayat verdikleri Grim Reaper ve Sunny’nin aşkı hepimizin kalbini eritmişti. İkilinin tekrar sevgiliyi canlandırmaları çok heyecan verici:)

Lee Dong Wook’un karizması diziyi başlı başına izleme nedenimiz. Yapımcılar dizinin setin ilk gününden itibaren oyuncunun, ekibinin kalbini kazandığını söylüyorlar. Haklılar da:)

Dizinin yönetmenliğini üstlenen Park Joon Hwa, daha önce “Let’s Eat”, “Because This Is My First Life” ve “What’s Wrong With Secretary Kim” dizilerini yönetmişti.

Yoo In Na’nın 2 yıl aradan sonraki ilk dizisi. Güzel oyuncu bu konuda çok heyecanlıymış.

Oyuncuların enerjisi kıskanılacak derecede. Kamera arkası görüntüleri paylaşılan dizide çok eğlendikleri belli oluyor.

EXO’dan Chen dizi için romantik “Make It Count” şarkısını seslendirdi.

Kim Hae Young, Choi Yoon Hyuk ve Yang Eun Ji gibi eğlenceli yan karakterleri içinde barındırıyor.

Yönetmen diğer romantik komedi dizilerinden farklı olacağını açıklıyor.

2PM’den Chansung’un dizide kısa bir rolü var. Ayrıca “What’s Wrong with Secretary Kim” oyuncularından da tanıdık isimler görünecekmiş.

Yorum Yapın