Künye

YAYINCI
Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.

İCRA KURULU BAŞKANI Cem M. Başar
YAYIN YÖNETİM DANIŞMANI Ferhan Kaya Poroy
YAYIN YÖNETMENİ (Sorumlu) Nilgün Konakcı
MUHABİR İrem Naz Güvel
GÖRSEL YÖNETMEN Alper Hamitoğlu

MARKA MÜDÜRÜ Z. Beril Şimşek

ANKARA TEMSİLCİSİ Erdal İpekeşen
Tel: 0 312 207 00 71
heygirl@doganburda.com

YÖNETİM
SATIŞ DİREKTÖRÜ VE TÜZEL KİŞİ TEMSİLCİSİ Egemen Erkorol
FİNANS DİREKTÖRÜ Didem Kurucu
ÜRETİM PLANLAMA DİREKTÖRÜ (TÜZEL KİŞİ TEMSİLCİSİ) Yakup Kurtulmuş

REKLAM
GRUP BAŞKANI Nisa Aslı Erten Çokça
GRUP BAŞKAN YARDIMCISI Işıl Baysal Turan – Seda Erdoğan Bal
SATIŞ KOORDİNATÖRÜ Dilhan Çekiçer
SATIŞ MÜDÜRÜ Hülya Hankendi – Beril Güroğlu Sözkesen
ETKİNLİK VE PROJE DİREKTÖRÜ Ali Erman İleri

REKLAM REZARVASYON
Tel: 0 212 336 53 00-57-59
Fax: 0 212 336 53 92-93

TEKNİK MÜDÜR
Ayfer Kaygun Buka
Tel:  0 212 336 53 61 – 62

ANKARA REKLAM SATIŞ MÜDÜRÜ
Beliz Balıbey
Tel: 0 312 207 00 72-73

ANKARA REKLAM SATIŞ KOORDİNATÖRÜ
Sezinur Balıkçıoğlu

HEDEF SAYFALAR
(0 212) 336 53 70
Faks: 0 212 336 53 91

REKLAM BÖLGELER SATIŞ MÜDÜRÜ
Dilek Ünlü (0 212) 336 53 72
Faks: 0 212 336 53 91

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ
BURDA INTERNATIONAL
Italya: Mariolina Siclari, International Advertising Sales Director
Tel: +39 02. 91 32 34 66 mariolina.siclari@burda.com

BURDA COMMUNITY NETWORK
Almanya/Merkez: Michael Neuwirth T. +49 89 9250 3629, michael.neuwirth@burda.com
Avusturya/İsviçre: Christina Bresler Tel: +43 1 230 60 30 50, Christina.Bresler@burda.com
Fransa/Lüksemburg/Belçika /Hollanda: Marion Badolle-Feick Tel: +33 1 72 71 25 24, marion.badolle-feick@burda.com
İngiltere/İrlanda: Jeannine Soeldner Tel: +44 20 3440 5832, jeannine.soeldner@burda.com
ABD/Kanada/Meksika: Salvatore Zammuto Tel: +1 212 884 48 24, salvatore.zammuto@burda.com
Yunanistan/Portekiz/İspanya/Hindistan/Asya: Jessica Loose T. +49 89 92 50 2468 jessica.loose@burda.com
İskandinav Ülkeleri: Ulrik Brostrom T. +45 2328 9769 ubr@jbmedia.dk

YÖNETİM YERİ
Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. No: 12 Trump Towers, Kule 2, Kat:21-22-23, 34387, Şişli, İstanbul. Telefon: 0 212 410 32 00 Faks: 0 212 410 35 81

BASKI
Bilnet Matbaacılık ve Ambalaj San. A.Ş. Dudullu Org. San. Bölgesi 1.Cad. No:16
Ümraniye-İST Tel: 0216 444 44 03 Faks: 0216 365 99 07-08 www.bilnet.net.tr
Sertifika No: 42716

DAĞITIM
TURKUVAZ DAĞITIM PAZARLAMA A.Ş.

üyesidir.

Yayın Türü Yerel, süreli, aylık © Hey Girl dergisi, Doğan Burda Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Hey Girl dergisinin isim ve yayın hakkı Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.