Künye

YAYINCI
Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.

İCRA KURULU BAŞKANI Cem M. Başar
YAYIN DİREKTÖRÜ Ferhan Kaya Poroy
YAYIN YÖNETMENİ (Sorumlu) Nilgün Konakcı
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ İpek Koşan
KREATİF DİREKTÖR Mazhar Bilgiç
GÖRSEL YÖNETMEN Alper Hamitoğlu
MUHABİR Bilgecan Koçana

KATKIDA BULUNANLAR Nevin Sarıpınar (Stil)
MARKA MÜDÜRÜ Arzu Sözeri

ANKARA TEMSİLCİSİ Erdal İpekeşen
Tel: 0 312 207 00 71 – 95
heygirl@doganburda.com

YÖNETİM
SATIŞ DİREKTÖRÜ VE TÜZEL KİŞİ TEMSİLCİSİ Mehmet Taşkın
FİNANS DİREKTÖRÜ Didem Kurucu

REKLAM
GRUP BAŞKANI Koray Bilici
GRUP BAŞKAN YARDIMCISI Neslihan Can
SATIŞ KOORDİNATÖRÜ Ebru Elçi
SATIŞ MÜDÜRÜ Hülya Hankendi

REKLAM TEKNİK
Ayfer Kaygun Buka Tel: 0 212 336 5362
Şaban Yazır Tel: 0 212 336 5361

KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRÜ Seren Ürün Güven

YAYINCI
Tel: 0 212 336 53 00 – 57-59
Faks: 0 212 336 53 92 – 93
ANKARA REKLAM
Tel: 0 312 207 00 72 – 73
HEDEF SAYFALAR
(212) 336 5311
Faks: 0 212 336 53 91

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ
BURDA INTERNATIONAL
Italya: Mariolina Siclari, International Advertising Sales Director
Tel: +39 02. 91 32 34 66 mariolina.siclari@burda.com

BURDA COMMUNITY NETWORK
Almanya/Merkez: Julia Mund Tel: +49 89 92 50 31 97, Julia.Mund@burda.com
Michael Neuwirth T. +49 89 9250 3629, michael.neuwirth@burda.com
Avusturya: Christina Bresler Tel: +43 1 230 60 30 50, Christina.Bresler@burda.com
İsviçre: Goran Vukota T. +41 44 81 02 146 goran.vukota@burda.com
Fransa/Luksemburg: Marion Badolle-Feick Tel: +33 1 72 71 25 24, marion.badolle-feick@burda.com
İngiltere/İrlanda: Jeannine Soeldner Tel: +44 20 3440 5832, jeannine.soeldner@burda.com
ABD/Kanada/Meksika: Salvatore Zammuto Tel: +1 212 884 48 24, salvatore.zammuto@burda.com

YÖNETİM YERİ
Trump Towers, Kule 2, Kat:21-24, 34387,
Şişli, İstanbul. Telefon: 0 212 410 33 93 – 95 Faks: 0 212 410 33 51
Bilnet Matbaacılık ve Ambalaj San. A.Ş. Dudullu Org. San. Bölgesi 1.Cad. No:16
Ümraniye-İST Tel: 0216 444 44 03 Faks: 0216 365 99 07-08 www.bilnet.net.tr

üyesidir.

Yayın Türü Yerel, süreli, aylık © Hey Girl dergisi, Doğan Burda Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Hey Girl dergisinin isim ve yayın hakkı Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.