Zayıf olmak istiyorum

2135 views Yorum yap
alt

 

 Merhaba, sorunum, aşırı kilolarım. Boyum 1.65, kilom 56. Arkadaşlarım ve diyetisyenler bana kilo fazlalığımın olmadığını söylüyorlar, yani kimse bana yardım etmiyor. Artık manken hastalığına yakalanmak için ne yapmam gerektiğini araştırıyorum:( Lütfen bana yardım edin. Ama lütfen “kilo fazlalığın yok” demeyin:( Şimdiden teşekkürler.

BABY 

Merhaba Baby, galiba kilonu fazlasıyla kafana takmışsın! Kendinle ilgili gerçekçi yorumlarda bulanabilmek için, bu konuda uzmanların söylediklerini dikkate almalısın. Diyetisyen Aşkın Yüksel mektubunu şu şekilde cevaplıyor: “Yaşını yazmamışsın, ama tahminen 14-15 yaşındasın. Boy ve kilon, olması gereken en mükemmel durumda. Zaten BMI-Beden Kitle Endeksi’n 20.5. Bu, mankenlerin ölçüsüdür. Güzel bir şey yapmış ve diyetisyene başvurmuşsun. Kendisi de sana, senin mükemmel bir kiloda olduğunu belirtmiş. Arkadaşların da bunu destekliyorlar. Artık senin de, bu güzel gerçeği kabullenip hayatını daha zevkli ve anlamlı kılman gerekiyor. Sevgilerimle.”

 

İlgini Çekebilir:
alt

Birbirinden güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cilt Bakımı

Cilt tipine göre bakım

Öncelikle gel, senin cilt tipini tespit edelim. Cildinin T bölgesi (alın-burun-çene) yağlı, yanakların kuru ise karma, tüm yüzünde yağlanma varsa ve özellikle burun bölgesinde siyah noktalar varsa yağlı, tüm yüzünde gerginlik hissi ve pul

Devamı   2591