Yüzümde çok sivilce var

1862 views Yorum yap

 Merhaba, 20 yaşımdayım. Sorunum, sivilcelerim. Alnımda, küçük küçük ve ucu olmayan bir sürü sivilce var. Ne yaparsam yapayım bir türlü geçmek bilmiyor. Temiz tutuyorum, her gün sivilce sabunu ile yıkıyorum, ayrıca yediklerime de özen gösteriyorum. Ama buna rağmen onlardan kurtulamıyorum. Bir şey önerirseniz çok mutlu olurum.

EMEL

Merhaba Emel, 
Dr. Vefa Gönenç, temiz tutmanın bazı sivilceler için yeterli olmadığını, böyle bir durumda uzman doktor öncülüğünde bir çözüm bulunmasının şart olduğunu söylüyor. Yiyeceklerine dikkat etmen birçok açıdan yararlı bir tutum, ama ne yazık ki sivilce çıkışına engel olacak bir etkiye sahip değil. 
Rozi der ki: Uzman bir cilt doktoru kontrolünde ve onun önerileriyle alınacak önlemlerle, yaklaşık altı aylık veya daha uzun bir sürede cilt problemlerinden kurtulup istediğin sonuca ulaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Aşkı bulmak mı zor, devam ettirmek mi?

Sen de tam aşkı buldum derken ilgisiz bir yakışıklıya, öfkeli bir şirine veya adı çapkına çıkmış bir erkek arkadaşa rastladıysan, hemen pes etme! Bu gibi durumlarda arkana bakmadan kaçmak yerine, arızayı tespit edip, önlemlerini

Devamı   1118