Resimlerimdeki gibi olmak istiyorum

1905 views Yorum yap
alt

 

 Ben 14 yaşındayım, resimlerde çok güzel çıktığım halde gerçekte o kadar güzel değilim. Ben resimlerimdeki gibi olmak istiyorum. Bana lütfen yardımcı olun.

ÇİRKİNGÜZEL 

Resimlerdeki kadar güzelsin bence, çünkü 14 yaşında cildin güzeldir, sağlıklısındır. Kendini algılamada bir sorunun olabilir. Dünyanın en güzel insanı bile, bir diğerince beğenilmeyebilir. Her şey bizim algılama durumumuza bağlı. Biz kendimizi ve başkalarını hep görmek istediğimiz ölçülere göre değerlendiririz. Çirkin olduğunu düşündüğümüz bir kişi, bir süre sonra bize çok sevimli, iyi ve güzel gelebilir örneğin. Diğer yandan resimler, her zaman düzeltilmiş ve rötuşludur. Yani yüzdeki kusurlar en yeni tekniklerle düzeltilir. Genelde birçok kişinin resimlerdeki hali, kendisine benzemez. Bu güzellikle ya resimlerde çirkin çıksaydın daha mı iyi olurdu? Ayrıca bazı insanlar resimlerinde daha güzel çıkarlar, fotoğrafçılar buna “fotojeniklik” derler. Bu, çok özel ve güzel bir durumdur. Çoğu insan da böyle özellikler olmaz. Olaya bir de bu yönünden bak.

 

 

İlgini Çekebilir:

alt Dünyanın en güzel 25 duvar kağıdı için tıkla!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karakter Analizi

Burçlara Göre Karakter Analizi: Terazi

Terazi  23 Eylül – 22 Ekim Sana uğur getirecek numara, gün ve çiçeği; pozitif ve negatif yönlerini, hayata bakışın hakkında ipuçlarını öğrenmeye ne dersin?     Kilit noktası: Kendisini birleştirdiklerinde araması Grubun: Hava Uğurlu günün: Cuma

Devamı   2662