“Şıpsevdi çıktı!”

940 views Yorum yap
alt

Merhaba, okuldan birini çok seviyorum. Her şey süper başladı. Tanıştık, çok iyi anlaştık ve çıkmaya başladık. Fakat o, şıpsevdi çıktı! Önce başka biriyle beraber olduğunu duydum. Sonra birden benden uzaklaştı. Şu an hiç konuşmuyoruz. Fakat aynı okulda olduğumuz için sürekli karşılaşıyoruz. Onunla arkadaş kalmaya razıyım. Ama onun sevgisini nasıl kazanacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?
MNYKGS

Merhaba Mnykgs, anladığım kadarıyla bu çocuk biraz dengesiz. Eğer gerçekten şıpsevdi biriyse, senin kalbini yeniden kırabilir. Neden konuşmadığınızı veya niçin senden uzaklaştığını bilmiyorum, ama yeniden bir iletişim kurulacaksa, aranızda yaşanan sorunları konuşmanızı öneririm. Böylece bir yanlış anlama olmuşsa, bunu konuşarak çözebilir ve en azından arkadaş kalabilirsiniz. Eğer arada yanlış anlama yoksa ve senden bilerek uzaklaşmışsa, bu durumda da duygularını yeniden gözden geçirmeni öneririm. Belki de seni hiç hak etmiyordur.
 

 

İlgini Çekebilir:
alt

Matthew Fox ve Evangelina Lilly’nin en güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Röportaj

Rüya

 Bu ay dergimizde gerçekleştirdiğimiz rock’çılar prodüksiyonumuzu beğendin mi? Beğendiysen, harika! Çünkü rock gruplarımız o kadar hoş sohbetti ki röportajlarını dergimize sığdıramadık ve kalan sohbetleri de sitemizde yayınlamaya karar verdik.          

Devamı   1764