“Sevdiğini nasıl anlayacağım?”

1006 views Yorum yap
alt

Merhaba! İki yıldır sevdiğim çocuğa sonunda açıldım. Yani mektup verdim. Tek başına okumasını istedim. Ama o, bütün arkadaşlarıyla beraber okudu. Arkadaşları beni her gördüklerinde sevdiğim çocuğun ismini söylüyorlar. Bir arkadaşı “Teklifi sen mi ettin, o mu” diye sordu. Acaba beni seviyor mu? Ayrıca o bizden birine bakıyor. Arkadaşlarım bana baktığını söylüyorlar, ama ben emin değilim. Yardımınıza çok ihtiyacım var.
UÇUK AŞIK

Merhaba Uçuk Aşık, öncelikle mektubu tek başına okumasını istemene rağmen arkadaşlarıyla beraber okuması büyük saygısızlık. Sevgini yeniden gözden geçir bana sorarsan. Mektubun içeriği neydi, bir cevap bekliyor muydun bilmiyorum, ama okuduktan sonra verdiği tepkiden seni sevip sevmediğini anlayabilirsin. Eğer üzerinden bir haftadan fazla zaman geçtiyse ve seninle bu konuyu konuşmadıysa, büyük ihtimalle sonuç olumsuz olacaktır. O da seni seviyorsa verdiğin mektupla çok mutlu olacak ve seninle beraber olmak için vakit kaybetmeden adım atacaktır.
 

 

İlgini Çekebilir:
alt

Justin Timberlake’in en güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Moda

Pastel tonlar

Taylor yine çok şık! Bak bakalım ne giymiş 🙂 Güzel şarkıcının stiline hayranız! Açık mavi paltosu ve uçuk pembe çantasıyla çok sevimli görünüyor. Çok moda olan berelerden de takmayı ihmal etmemiş Taylor:) Biz çok

Devamı   1272