“Selülitlerim geçmiyor”

902 views Yorum yap

Merhaba, ben Elif! Sorunum selülitler… Ailemde de bu sorun var. Yediklerime ve içtiklerime dikkat etsem de selülitlerim bir türlü geçmiyor. Sizce ne yapmalıyım?
ELİF

Merhaba Elif, cilt altı yağ dokularının, bağ dokuları arasında sıkışması ile ciltte ortaya çıkan selülitler çok şişman olmayan insanlarda da görülüyor. En sık rastlandığı bölgeler ise kalça, basen ve baldırlar. Rejim yaparak bu bölgedeki yağların erimesini sağlasan bile selülitli bölgedeki sorun devam edebilir. Bu yüzden yapman gereken selülitlerle savaşan kremlerden kullanmak, bolca su içmek ve spor yapmak. Medikal Estetik Uzmanı Dr. Mustafa Karataş ise bu konuda bir uzmandan yardım almanı öneriyor. İlerleyen aşamalarda radyo frekans sistemi, “Akustik Wawe Terapi Şok Dalgaları” gibi yöntemlerle selülit tedavisi yaptırabilirsin.
 

 

İlgini Çekebilir:

Dünyanın en güzel 25 duvar kağıdı için tıkla!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sinema

Zaman Yolcusunun Karısı

Kızlar aşk konusunda ne kadar özverili oluyorlar. Erkeklerse, biraz daha rahat takılıyorlar, nedense? Bu film kimsenin çözemeyeceği ilginç bir kusuru olan Henry’nin Clare tarafından ne kadar çok sevildiğini anlatıyor. Çok romantik:(

Devamı   868