“En yakın arkadaşıma aşığım”

1200 views Yorum yap
alt

Sevgili Uzman, ne olur bana yardım et. Ben 14 yaşındayım ve en yakın arkadaşıma aşığım. Fakat o, beni arkadaşı gibi görüyor. Hatta bazen bana başkalarından teklif bile getiriyor. Sevdiği bir kız var, çıkmıyorlar ama kızı çok seviyor. Ona sürekli, "Bu kız senden nefret ediyor, sana karşı en ufak bir şey hissetmiyor" gibi şeyler söylüyorum. Ama ben böyle dedikçe, ona olan aşkı daha da artıyor. “Onu hep seveceğim ve bekleyeceğim" diyor. Bana bir yol gösterin!
KÜBRAM

Sevgili Kübram, mesajında arkadaşına aşık olduğunu yazmışsın, ama bunu ona söyleyip söylemediğini yazmamışsın. Öncelikle duygularını ona açmalı ve tepkisini beklemelisin. Sana karşı ilgisi varsa, bunu belli edecektir. Eğer yoksa, o zaman arkadaş kalmanız en doğrusu. Arkadaşına söylediysen ve o seni hala sadece arkadaşı gibi görüyorsa, bence artık ısrar etme. Yoksa, onun arkadaşlığını da kaybedersin.
 

İlgini Çekebilir:
alt

Evangeline Lilly’in en güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zoom

Külkedisi’ne dönüşme!

Gece saat 12’yi gösterdiğinde değil, ama bu durumlardan biri başına geldiğinde tüm karizman yok olmuş, havan uçup gitmiş gibi hissedebilirsin kendini! Ama panik yapma çünkü birkaç minik taktikle tekrar prensesler kadar havalı olabilirsin:)

Devamı   3304