“Çok mutsuzum”

1440 views Yorum yap
alt

Merhaba! Benim büyük bir sorunum var. Annemle babam ayrı, ben annemin yanında kalırken annemin para durumu kötüleştiği için babamlara taşınıyorum. Babam, dedemlerle yaşıyor. Çünkü hasta ve çalışamıyor. Ama fiziksel bir engeli yok. Benim odamı kurmalarına rağmen alışamıyorum. Annemi özlüyorum, ayrıca bir sevdiğim var, ama o beni sevmiyor. Çok mutsuzum, sürekli ağlıyorum. Sizce ne yapmalıyım?
SORUNLAR KRALİÇESİ

Sevgili Sorunlar Kraliçesi, annenin yanından ayrılman seni sarsmış. Bir uyum problemi yaşaman çok doğal. Ama unutma, yanında kalacağın kişi baban. Tanımadığın bir ailenin yanında değilsin. Bir süre sonra belki annenin durumu düzelir ve sen de tekrar onun yanına gidebilirsin. Belki babanla da güzel günler geçireceksin ve hayal etmediğin kadar mutlu olacaksın. Babanın hasta olduğunu yazmışsın. Ona bir şans vererek, kendisini duygusal açıdan iyi hissetmesini sağlayabilirsin.
 

 

 

İlgini çekebilir!

alt Sevimli hayvanları masa üstüne taşımaya ne dersin?


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

Tarkan’la kopmak lazım

Tarkan 7’den 70’e herkesi dans ettirebilen ve herkese hitap edebilen sayılı isimlerden birisi. Onun canlı performansını izlemek de harika bir fikir!

Devamı   1073