“Benimle dalga geçiyor”

794 views Yorum yap
alt

Merhaba, ben 12 yaşındayım. Oturduğum sitede bir kız var. Benden bir yaş büyük. Onunla arkadaşız, ama bazen beni üzüyor. O ve arkadaşı bazı teneffüslerde sınıfımın önüne gelip beni dövmeye kalkıyorlar. Aslında tam olarak dövmüyorlar. Örneğin bir kere beni kızlar tuvaletine kilitlemeye çalıştılar. Ben de gidip müdüre söyledim. Birlikte rehberliğe gittiğimizde yalan söyleyerek rehber öğretmenimizi kandırdılar. Öğretmenlerimiz “Yanlış anlama olmuş. Sana şaka yapmak istemişler” dediler. Tuvalete kilitlemek nasıl şakaysa artık! Beni hiç rahat bırakmıyor, peşime takılıyor. Sonra da yalandan özür diliyor. Sizce ne yapmalıyım?
SAD GIRL
   

Selam, başına gelen olaylar gerçekten dozunu kaçırmış şakalar olmuş. Eğer arkadaşın sürekli özür dileyip yine bu şekilde davranmaya devam ediyorsa, onunla oturup ciddi bir şekilde konuşman ve ona ne kadar rahatsız olduğunu açıkça anlatman gerekiyor. Sanırım bu davranışları karşısında senin neler düşünüp hissettiğinden haberi yok.
 

 

İlgini Çekebilir:
alt

Birbirinden eğlenceli duvar kağıtları!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

Beni Ne Sevdirir Sana ??..

    Kaç kadının su altı sessizliği var içimde,dokunsan titrersin Kelebek etkisi olurdu, senin ufacık bir dokunuşun Tüm akışı değiştirebilirdin bende Farklı farklı kadınlar yarattım içimde… Duruma duyguya göre değişen; Bir tanesi en çılgın

Devamı   1099