“Benimle dalga geçiyor”

1062 views Yorum yap
alt

Merhaba, ben 12 yaşındayım. Oturduğum sitede bir kız var. Benden bir yaş büyük. Onunla arkadaşız, ama bazen beni üzüyor. O ve arkadaşı bazı teneffüslerde sınıfımın önüne gelip beni dövmeye kalkıyorlar. Aslında tam olarak dövmüyorlar. Örneğin bir kere beni kızlar tuvaletine kilitlemeye çalıştılar. Ben de gidip müdüre söyledim. Birlikte rehberliğe gittiğimizde yalan söyleyerek rehber öğretmenimizi kandırdılar. Öğretmenlerimiz “Yanlış anlama olmuş. Sana şaka yapmak istemişler” dediler. Tuvalete kilitlemek nasıl şakaysa artık! Beni hiç rahat bırakmıyor, peşime takılıyor. Sonra da yalandan özür diliyor. Sizce ne yapmalıyım?
SAD GIRL
   

Selam, başına gelen olaylar gerçekten dozunu kaçırmış şakalar olmuş. Eğer arkadaşın sürekli özür dileyip yine bu şekilde davranmaya devam ediyorsa, onunla oturup ciddi bir şekilde konuşman ve ona ne kadar rahatsız olduğunu açıkça anlatman gerekiyor. Sanırım bu davranışları karşısında senin neler düşünüp hissettiğinden haberi yok.
 

 

İlgini Çekebilir:
alt

Birbirinden eğlenceli duvar kağıtları!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzman Gözüyle

Çok kıskanç biriyim

   Merhaba Heygirl! Ben 15 yaşında, sinirleri bozuk bir genç kızım. Herkesi kıskanıyorum. İçime şeytan girmiş gibi. Bu duyguları bir türlü engelleyemiyorum. Evde kardeşimi kıskanıyorum, okulda yakın kız arkadaşlarımı kıskanıyorum. Herkesin bana ilgi göstermesini

Devamı   2047