“Batıklarım var”

1249 views Yorum yap
alt

Merhaba, ben 17 yaşında bir kızım. Bacağımda batık kıllar var ve kıl dönmeleri çok fazla. Bu durum beni çok rahatsız ediyor. Kötü bir görüntüsü de var. Doktora gittim, bir krem verdi, ama işe yaramadı. Kaşımamamı önerdi, ama gerçekten çok kaşınıyorlar. Batıklar, şişlikler, sivilceler, yaralar bacaklarımı çok kötü gösteriyor. Her yolu denedim, ama bir türlü işe yaramadı. Siz de bilgi verirseniz çok sevinirim.
HAZEL

Merhaba Hazel, konu ile ilgili sorununu Dr. Aynur Hamidova ile görüştüm. İşte, senin için önerdikleri… “Daha önce bir doktora gittiğini ve olumlu sonuç alamadığını yazmışsın. Olumlu sonuç alamama nedenin yaşadığın durumun ilerlemiş olmasından kaynaklanıyor olabilir. Sana önerim kulaktan dolma bilgileri uygulamaman ve iyi bir dermatologa gidip onun yönlendirmeleri doğrultusunda bir tedavi süreci izlemen.”
 

İlgini Çekebilir:
alt

Robert Pattinson’ın en güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Egzersiz

Haydi havuza!

Heygirl’ün Temmuz 2009 sayısındaki birbirinden renkli mayo, bikini ve plaj eksesuarlarını belirle, gardırobunu yenile, sonra da senin için seçtiğimiz, bu mevsimde gidilebilecek en keyifli havuzlara bir göz at!        

Devamı   4444