“Baskıdan sıkıldım”

1240 views Yorum yap
alt

Merhaba Heygirl! 15 yaşındayım ve ailemin baskısından çok sıkıldım. Eve giriş çıkış saatlerime, bilgisayar başında geçirdiğim zamana, hatta arkadaşlarıma bile karışıyorlar. Herkes kafede oturup muhabbet ederken, ben hava kararıyor diye eve dönmek zorunda kalıyorum. 10 dakika gecikince bile ceza alıyorum. Bu durumdan çok sıkıldım artık. Birazcık özgürlük istiyorum!
ANGEL    

Sevgili Angel, anne ve babanın bu kısıtlamalarının nedeninin seni çok sevmeleri olduğunu düşünüyorum… Bunları seni korumak istedikleri için yapıyorlar, güvenmedikleri için değil… Sen de onları daha iyi anlayabilmek için kendini onların yerine koymalısın. Her gün televizyonda, gazetelerde pek çok olumsuz haber okuyorsun değil mi? Belki sen de çocuğun eve birkaç dakika bile geç gelse paniğe kapılabilirsin. Onlara geç kalacağını ve nerede olduğunu telefon edip haber verirsen, onların içini rahatlatmış olursun.
 

 

İlgini Çekebilir:
alt

Pelin Karahan’nın en güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sinema

Kadın Aklı Erkek Aklı

Kızlar ve erkeklerin aklının farklı çalıştığı çok açık. Belki biz beynimizin farklı bir bölümünü kullanıyoruz ve bu yüzden de erkekleri hiç anlayamıyoruz. Onlar da kızların çok karmaşık varlıklar olduğunu iddia ediyorlar. Oysa tek istediğimiz

Devamı   1310