“Onunla barışmalı mıyım”

1245 views Yorum yap
alt

Merhaba, ben 14 yaşındayım ve 7. sınıfa gidiyorum. Benim derdim bir arkadaşımla ilgili. İki senedir bizim sınıftan bir kızla konuşmuyorum! Çünkü beni başka bir kız için sattı. O günden sonra ondan nefret etmeye başladım, onu hiç sevmez oldum. Ayrıca onu kıskandırmaya da çalıştım! Acaba benim bu yaptığım doğru bir şey mi, sizce onunla barışmalı mıyım?

Merhaba, onu kıskandırmak için bir şeyler yapmış olman ve şu anda da buraya onunla ilgili bir mektup yazıyor olman, arkadaşlığınıza hala önem verdiğini gösteriyor. Bence yaşadığınız sorun üzerine sakince konuşup birbirinize duygularınızı ve arkadaşlık üzerine beklentilerinizi net bir şekilde ifade ederek, arkadaşlığınıza bir şans daha verebilirsiniz.
 

 

İlgini çekebilir

alt

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

Yasaklamak yasaklansa!

Aile konusunda çok şanslıyım. Çünkü yasakların tabelalar aracılığıyla duyurulmadığı ve kurallara uymayanların yaptırımlar aracılığıyla cezalandırılmadığı bir aileden geliyorum. Bu yüzden de insanların birbirine koyduğu yasakları hep yadırgamışımdır. Tabii burada bahsettiğim yasaklar toplu yaşamı düzenlemek

Devamı   917