Manken olmak istiyorum

1496 views Yorum yap
alt

 

 Selam, ben 16 yaşımdayım ve Almanya’da okuyorum. Okulda çok başarısızım. Karnem de çok kötüydü. Zaten, ne olacağıma da hiç karar veremiyorum. Aslında ben hostes veya manken olmak isterdim. Bunları nasıl başarabileceğim? Aileme söyledim hostes olmak istediğimi, ama mankenliği söyleyemiyorum, çünkü bana pek açık giydirmiyorlar. Bana aralarında hep manken diyorlar, ama söz konusu mankenlik olunca, “bunlar ne biçim giyiniyorlar” diyorlar. Ne yapacağımı bilmiyorum! Başka işlerde de çalışmak istemiyorum. Ayrıca, bu aralar ailemle sorunlarım var. Ağabeyim de her şeye karışıyor. Acaba onlardan etkilendiğim için mi okulda da başarısızım. Okulu ve ders çalışmayı hiç sevmiyorum. Bana acilen yardım edin, kafayı yiyeceğim.

MANKEN 

İnsanlar genellikle başarılı oldukları işlerin üstüne giderken, yeterince iyi olmadıkları işlerden de olabildiğince kaçınırlar. Senin ders konusundaki isteksizliğin de bu durumu almış. Bu döngüyü kırabilmek için okuldaki rehber öğretmeninden sana özel bir ders programı ve ders çalışma taktikleri hazırlamasını isteyebilirsin. Meslek seçerken uzun süreli yapabileceğin ve yeteneklerini ortaya çıkaranları tercih edersen, ailen de daha anlayışlı olabilir.

 

İlgini Çekebilir:
alt

Rihanna’nın en güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzman Gözüyle

Videolar izliyorum

   Slm, ben, internetten öpüşen kızlar, sevişen insanlar videoları izliyorum. Yani porno değil, ama daha çok erkeklerin izlemesi için yapılan videolar… Bunları izlerken çok zevk alıyorum. Bazen günde 3-4 saat, her gün izliyorum, sonra

Devamı   1695