“Kendimi yalnız hissediyorum”

486 views Yorum yap

Selam Heygirl! 14 yaşındayım. Benim bir arkadaş grubum var. Ama bir süre derslerden dolayı onlarla görüşemedim ve aramızda uzaklaşma oldu. Artık msn’i açınca mesaj yazmıyorlar, bir yerlere gidince beni çağırmıyorlar. Ortak arkadaşları var, ama ben hiçbirini tanımıyorum. Kendimi çok yalnız hissediyorum:(

Merhaba, derslerine yoğunlaştığın bir dönemde arkadaşlarınla vakit geçiremediğin için aranızda bir soğukluk olmuş olabilir. Ama tüm arkadaşlarının senden tamamen kopmuş olduğunu zannetmiyorum. Bence pes etme ve zamanın oldukça onların arasına katıl. Onlardan sana mesaj gelmiyorsa, sen at. Belki onlar da senden bir adım gelmesini bekliyorlardır. Bazı sınavlara çalışırken birbirinize destek olup grup çalışmaları yapabilirsiniz. Böylece derslerin yoğun olduğu dönemlerde de kopmamış olursunuz.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

50 Cent Kuruçeşme’de şov yapacak!

Geçtiğimiz aylarda Tübitak tarafından Türkiye’deki gençler üzerinde yapılan araştırmaya göre birçok Türk ve Dünya starını bilinirlik olarak büyük farkla geride bırakan 50 Cent, 13 Temmuz 2009 tarihinde Turkcell Kuruçeşme Arena’da konser verecek.

Devamı   1867