Kambur duruyorum

1601 views Yorum yap
alt

 

 Selam Hey Girl, benim sorunum diğerlerinden farklı. Ben biraz kambur duruyorum. Ne zaman düzeltmeye çalışsam sırtım ağrıyor. Arkadaşlarım dik dur diyor, hatta öğretmenim bile “Kambur durma” dedi. Ve sırtım ağrıyor. Geceleri dönüp duruyorum, sırada oturamıyorum. Acaba bu, düzeltilebilir mi? 

NOTREDAME 

Selam Notredame, etrafındakilerin dikkatini çekmesinden çok, senin sırt bölgen konusunda ağrı çekmen bu konuda acil önlem almanı gerektiriyor. Sorununla ilgili International Hospital Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzm.Dr. Demet Parlar şu açıklamaları yapıyor: “Kambur duruş ve sırt ağrıları, omurga eğriliklerine veya sırt kaslarındaki zayıflık ve gerginliğe bağlı olabilir. Zayıf sırt kaslarını güçlendirmek ve esnetmek için, egzersizler ve düzenli olarak haftada 2 veya 3 gün yüzmek çok yararlıdır. Omurga kaynaklı bir sorun olmadığından emin olmak için fizik tedavi veya ortopedi uzmanına gitmeni öneririm.”

 

İlgini Çekebilir:
alt

Matthew Fox’un en güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkekler Manşet

En iyi ilk buluşma

İlk buluşmalarda genellikle çok heyecanlı ve de gergin oluyoruz, bu durum bazen tuhaf dakikalar yaşamamıza sebep olabiliyor. Mükemmel bir buluşma geçirmenin sırrıysa olduğun yerde ve onun yanında kendini rahat hissedebilmenden geçiyor.

Devamı   318548