Erkeklerden nefret ediyorum

660 views Yorum yap

 Erkeklerden nefret ediyorum. Bir daha asla sevgilim olmasını istemiyorum. Neden böyle düşünüyorum, çünkü erkeklerin hepsi sevgililerini aldatıyor. Ben de aldatıldım ve aldatan kişiler de çok gördüm. Sadece yaşıtım değil, büyükler de böyle… Bu yüzden kendime söz verdim, yeminler ettim, ben evlenemeyeceğim, sevgilim de olmayacak. Of, bu durum erkek arkadaşlarımla aramı bozmaya başladı. Erkeklerle sadece arkadaş kalmak istiyorum, sevgili istemiyorum. Erkeklere güvenmediğimi söyledikçe aramız açılıyor. Ne yapmalıyım:(  ERKEK DÜŞMANI 

Sevgili Erkek Düşmanı, olgular, cinsler, etnik kimlikler ve birtakım hazır durumlar karşısında, ya hep ya hiç şeklinde düşünmek bizi bir hayli zorlar. Gördüğün örnekler seni bu düşünceye itmiş olabilir. Peki, ama bu şekilde düşünerek, böyle olmayanlara ve kendi ihtiyaçlarımıza haksızlık etmiş olmaz mıyız? Aldatmak, insanla ilgili, insani bir şeydir. Bunun yapılması gereken bir şey olduğunu söylemiyorum elbette. Ama kadınların ve belki bir gün, senin de bir şekilde karşındakini aldatmayacağını nereden bilebiliriz? Yaşamdaki grilerin farkına varman dileğiyle, sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

Bionic kadın Aguilera

30 Milyonun Üzerinde Albüm Satışı! 5 Grammy Ödülü! Her biri Platin ve Altın Ödül Kazanmış Stüdyo ve Konser Albümleri! Dünya Çapında Zirveye Yerleşen 8 Single!

Devamı   1027