Çok sinirliyim

1379 views Yorum yap
alt

 

 Merhabalar, 17 yaşımdayım ve aileme, arkadaşlarıma, kısacası herkese aşırı bir sinirlilik duygusu aşılıyorum. Daha önceleri çok sakin ve hayata mutlu bakmayı amaçlayan biriydim. Ancak şu an çok mutsuz ve de stresli bir hayatım var. Özellikle de babam başka bir kadınla evlendikten sonra… Acaba tüm bunların ve bunalımlı halimin nedeni babamın evliliği mi, bilemiyorum! Yeniden mutlu bir kız olmak istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. 

BELİRSİZ 

Kendini tanıyıp sınırlarını ortaya koyman çok güzel sevgili Belirsiz. İnsanlar, zorlandıkları dönemlerde bazen sinirli olabilirler. Babanın evlenmesi de senin için zorlanacağın bir dönem olabilir. Bunalımlı, sinirli halinin gerçek nedenini psikolojik yardımla öğrenebilirsin. Sorununu tek başına çözemezsin. Belki babanın evliliği ile var olan bir şey patlamış olabilir. Belki bir arabulucuya ihtiyacın var. Bunu da psikolojik destek aldığın kişi sağlayabilir. Sorunlarınla ilgili neden ve sonuçları, destek aldığın kişi ile çözebilirsin.

 

 

İlgini Çekebilir:

alt Dünyanın en güzel 25 duvar kağıdı için tıkla!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zoom

Anneleri anlama kılavuzu

Israrcı kişiliklerine, korumacı yapılarına, her şeye karışmalarına rağmen onlar bizim meleklerimiz, biricik annelerimiz. Onları anlamak, tartışmaları önlemek için bu yazıyı mutlaka okumalısın:) Yazı: Fatma Karaca Yemek yemeden kaç gün yaşanılır? Annelerimizin klasik “yemek yedin

Devamı   2183