Çok kıskanç biriyim

1821 views Yorum yap
alt

 

 Merhaba Heygirl! Ben 15 yaşında, sinirleri bozuk bir genç kızım. Herkesi kıskanıyorum. İçime şeytan girmiş gibi. Bu duyguları bir türlü engelleyemiyorum. Evde kardeşimi kıskanıyorum, okulda yakın kız arkadaşlarımı kıskanıyorum. Herkesin bana ilgi göstermesini istiyorum ve göstermediklerinde de sinirlenip aptalca şeyler yapıyorum. Sizce benim sorunum nedir? 

Öncelikle duygularını bu kadar ortaya çıkarıp kendini tanıdığın için seni tebrik etmek gerekir. Pek çok kişi sorunu görmemezlikten gelir, yok sayar, ‘herkes bana katlanmalı’ der. Kıskançlık ne zaman başladı? En çok kıskandığın özellik nedir? İlgi göstermek ne demek, nasıl bir ilgi bekliyorsun? Nasıl davranılmasını istersin? İlgi çekince hayatında neler değişiyor? Sinirlenmek nasıl bir çözüm getiriyor? İlgi ve sinirlenme konusunda profesyonel birinden yardım almanı öneririm. Nedenleri bulunsun, çünkü eskiden beri olmayan bir şey neden ortaya çıktı, bunun araştırılması gerekir.

 

 

İlgini Çekebilir:

alt Dünyanın en güzel 25 duvar kağıdı için tıkla!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlüler

Süpersonik yakışıklılar!

Temmuz sayımızda yaptığımız Süpersonik Yakışıklılar röportajlarını beğendin mi? Eğer yanıtın “evet”se, biri ekolojik, biri teknolojik, biri romantik, biri de çok teknolojik bu yakışıklıları daha da yakından tanımaya ne dersin?           

Devamı   3132