“Animatör olmak istiyorum”

1257 views Yorum yap
alt

Merhaba, 15 yaşında, hayat dolu bir genç kızım. Yeni şeyler denemek, başarılı olmak çok hoşuma gidiyor. Herkes gibi beğenilmekten, takdir edilmekten çok hoşlanan biriyim. Müzik, dans ve eğlence üçlüsü tam anlamıyla benim hayatım. Fakat benim asıl kafamı karıştıran konu özellikle yaz aylarında iyice şiddetlenen animatör olma isteğim! Bunun için ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ne istediğini biliyor olman, çok güzel. Animatörlük de çok eğlenceli bir uğraş. Ancak bu işte başarılı olmak istiyorsan, öncelikle eğitimini almalısın. Hangi işi yapıyor olursan ol, o işin eğitimini almış olmak seni güçlü yapar. Animatörlük söz konusu olduğunda alacağın eğitimin yanında yeteneğinin de olması şart. Eğer bu konuda yeteneğin olduğunu düşünüyorsan, okulda ve okul dışında drama, tiyatro gibi yaratıcılığını güçlendirecek kurslara katılarak kendini geliştirebilirsin.
 

 

İlgini çekebilir

altBasenlere dikkat!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

Bağımsızlık anlaşması;)

Size bir itirafta bulunayım: Bana göre hayattaki en zor şeylerden biridir; bağlanmak, ama bağımlısı olmamak, bağımsızlığını ilan etmek! Hastalık derecesinde değil, ama korkarım ruhumdaki bağımlılık kurumu bende sürekli fazla mesai yapıyor. Çocukluğumdan beri hiç

Devamı   818