Sinema

“Benim de ilk öpüşmem oldu”

High School Musical’in yakışıklı oyuncusu Zac Efron’un yeni filmini kaçırmaman için bir sürü neden var. İlk kez 30 küsür yaşında bir adamı oynuyor, 2 rol birden canlandırıyor, veeee bak film ve kendisi hakkında ne itiraflarda bulunuyor;)

17 Yeniden (WB)
Gösterim: 19 Haziran
Yönetmen: Burr Steers
Oyuncular: Zac Efron, Leslie Mann, Thomas Lennon, Melora Hardin

 

Filmin fragmanını izlemek ister misin?

 

Filmden çok özel kareler için hemen tıkla!

 

Vanessa ve Zac’in çok özel fotoğrafları

1989 yılında lise son sınıf öğrencisi olan Mike O’Donnell (Zac Efron) okulun basket takımının yıldızıdır. Üniversite bursu ve parlak bir gelecek avucunun içindedir. Ama o her şeyi elinin tersiyle itip, bebek beklediğini yeni öğrendiği kız arkadaşı Scarlet’la yaşamaya karar verir. Yaklaşık 20 yıl sonra, Mike’ın (Matthew Perry) şaşalı günleri kesinlikle geride kalmıştır. Scarlet’la (Leslie Mann) evliliği paramparçadır, işteki terfi onu es geçmiştir, ergenlik çağındaki oğlu onun bir zavallı olduğunu düşünmektedir, ve lisede bir inekken sonradan teknoloji milyarderi olan en iyi arkadaşı Ned’in (Thomas Lennon) yanında yaşamaya mecbur kalmıştır.
Ama Mike’a ikinci bir şans verilir ve mucizevi bir şekilde 17 yaşına geri döner. Mike’ın görünümü belki 17 yaşında gibidir, ama otuz küsur yaşındaki tavırları 2009 yılının son sınıf öğrencileri arasında hiç de havalı olmaz:)

Mike O’Donnell’ın 17 yaşındaki ilk hâlini de ikinci hâlini de canlandıran Zac Efron şunu söylüyor: “Geriye dönüp hayatınızın tüm akışını değiştirebilme düşüncesi çok büyük bir şey. Şimdiki bilgilerinize sahip bir şekilde geri dönebilseniz, hangi kararlarınızı değiştirirdiniz ve sonuçları neler olurdu?

 

 

Yorum Yapın