Yazın Ortasında Buz Keyfi

1040 views Yorum yap
alt

Buz Devri 1 ve 2’de gülmekten kendini alamayanlardansan işte sana yazın ortasında buz gibi serinletici ve bir o kadar da eğlenceli bir haber: “Buz Devri 3 Dinazorların Safağı” sinemalarda:)

alt


Buz Devri 3’ten en komik kareler!

 

Filmin fragmanı için hemen tıkla!

 

Gösterim Tarihi: 01 Temmuz 2009

Dağıtım: Tiglon Film

Yönetmen: Carlos Saldanha, Mike Thurmeier

Tür: Animasyon / Aksiyon / Komedi / Romantik

Seslendirenler: Simon Pegg (Buck), Seann William Scott (Crash), John Leguizamo (Sid), Denis Leary (Diego)

Türkçe seslendirenler: Ali Poyrazoğulu (Manny), Haluk Bilginer (Diego), Ayça Bingül (Ellie), Yekta Kopan (Miskin Sid),  Altan Erkekli (Buck)

 

Buz Devri’nin ilk iki filminde kendini ‘Ay ne şirinler’ diye bağırmamak için zor tutanlardansın değil mi? Çünkü gerçekten animasyon kahramanlarının her biri birbirinden tatlıydı.  Eğer animasyonu Türkçe dublajlı izlediysen Mamut Manny’i Ali Poyrazoğlu’nun, şirin kaplan Diego’yu ise Haluk Bilginer’in seslendirdiğini muhtemelen hatırlıyorsundur. Kısa bir hatırlatmadan sonra, işte sana günü güzel haberi! Buz Devri üçüncü filmiyle vizyona neşeli bir giriş yapıyor. Film geçici ailesini kuran Sid’i başına aldığı bu beladan kurtarmanın heyecanlı macerasını konu alıyor. Tahmin ettiğin üzere her şey Arap saçına dönüyor.  Anlaşılan yine çok güleceğiz, yine çok eğleneceğiz:) Film’in fragmanını izlemek için tıkla.

Buz Devri- 3 1 Temmuz’da sinemalarda:)

 

 

İlgini Çekebilir:

altBuz Devri 2’den en komik kareler!

 

 

 

altBuz Devri 1’den en komik kareler

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir