Sevimli sincaplar mı, Dabbe 2 mi?

5465 views Yorum yap
alt

“Alvin ve Sincaplar 2” ve “Dabbe 2” bu haftanın bomba filmleri. Ama diğerleri de süper. Hafta sonun sıkıcı geçmesin, sen de filmlerden birini seçebilirsin!

 

altAlvin ve Sincaplar 2
Bir animasyon şöleniyle yine sevimli sincaplar geri döndüler! Süperstarlar, eğlenceliler ve çok şekerler. Şarkılarına ve seslerine bayılacaksın!

Müzik yıldızı sincaplar Alvin, Simon ve Theodore, Dave Seville’in yeğeni Toby ile yaşıyorlar. Okullarına devam etmek için süperstar’lıktan vazgeçen sincaplar, okulun müzik programını 25.000 dolar ödül verilen yarışmayı kazanarak kurtarmakla görevlendiriliyorlar. Fakat bu sefer yalnız değiller, rakipleri kız sincaplardan oluşan bir müzik grubu olan “The Chipettes” onları baya zorlayacaklar! Çünkü bu kızlar çok sıkılar:)

Gösterim: 25 Aralık (TİGLON)
Yönetmen: Betty Thomas

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

Austin Mahone, Selena Gomez’e Kızgın Mı?

Selena Gomez bildiğiniz gibi geçen günlerdeInstagram hesabında takip ettiği tüm kişileri takip listesinden silmişti. Ünlü arkadaşlarının tümünden takibi çeken Selena’ya ilk göndermeyi Austin Mahone yaptı. 18 yaşındaki genç şarkıcı geçenlerde J-14 ile yaptğı bir röportajda Selena’nın onu neden

Devamı   1033