Sinema

Ruffles video yarışması başlıyor

alt

 Ruffles yeni ”EN” video yarışması ile herkese bol eğlence, kazanana ise 2.500 TL değerinde CepBank vaad ediyor.6 Ocak 2009’da başlayacak olan Ruffles “en” video yarışmasına katılmak çok kolay. Tek gereksinimin, Ruffles ve en az 2 Eşya! Mandal, su pompası, çamaşır ipi, bisiklet, blok flüt, elbise askısı, futbol topu, cetvel, plastik top ve etekten oluşan 10 eşyadan en az ikisini seçiyor, Ruffles’ını da yanına ekliyor ve videonu çekiyorsun.
Çektiğin “en” videolarını yarışmanın başlangıç tarihinden itibaren iki ay boyunca www.cekencekene.com sitesine yükleyerek genel oylamaya sunulmak üzere ilk elemeyi geçmesini bekleyeceksin. İlk elemeyi aşıp sitede yayınlanmaya hak kazanan “en” videoları artık herkesin oylamasına açılmış olacak. Her video “iyi” ya da “kötü” olarak oylanacak.

Yarışma sonunda birinci olan Ruffles tutkunu, 2.500 TL değerinde CepBank kazanırken ayrıca Ruffles reklam setine iki arkadaşıyla birlikte konuk olma şansı da yakalıyor. Yarışma sonunda ikinci olan yarışmacı 1.500 TL, üçüncü ise 1.000 TL değerinde CepBank hediye kazanacak.

Yorum Yapın