Sinema

“Uygun Adım Aşk” başlıyor!

alt

“Emret Komutanım” dizisini seviyorsan parmak kaldır çünkü sana bir sürprizimiz var! Dizinin devamı niteliğinde çekilen “Uygun Adım Aşk” yakında ekranlarda!

Eski “Emret Komutanım” oyuncularıyla birlikte, yakışıklılardan oluşan yeni kadrosuyla dikkat çeken ve yine içinde bolca komedi ve aksiyon bulunan “Uygun Adım Aşk” 9 Temmuz’dan itibaren her Perşembe saat 20.00’da Fox TV ekranlarında! Oyuncularıysa şöyle: Faik Ergin, Begüm Kütük, Orçun Kaptan, Çetin Altay, Ferdi Kurtuldu, Okan Sağlam, Şan Bingöl, Serhat Teoman, Serkan Genç, Şadi Üstündağ, Barış Üstündağ, Volkan Cal, Bilge Parlak, Pelin Yoru, Başak Parlak.

altGelelim bu eğlenceli dizinin konusuna. Aşkta ve savaşta her şey mubahtır. Bir yanda denizlerimizin yılmaz bekçileri Bahriyeliler, diğer yanda gece gündüz vatanımızı koruyan Mehmetçikler…

Denizciler ve karacılar, şirin bir sahil kasabasındaki ufak bir birlikte bir araya gelirler. Birlikte görev yapmaları gerekmektedir. Memleket özlemi, sevgili hasreti, ödenecek vatan borcu aynıdır ama üniformalar, adetler, yapılan askerlik farklıdır. Ne karacılar ne denizciler bildiklerinden, gördüklerinden taviz vermeye yanaşmazlar. Bu da bir arada yaşamalarını zorlaştırır.

Komutanları da geceyle gündüz kadar farklıdır birbirinden: Bir yanda erkeklerin dünyasında ayakta kalmanın zorluğu, diğer yanda aşk gibi en güçlü duygularla mücadele eden Piyade Üsteğmen Burcu; öte yanda sevdiği kadın için aşkı sil baştan öğrenecek çapkın Deniz Üsteğmen Tayfun…

altNe yapılacak iş biter askerde, ne nöbetlerin sonu gelir. Bir yanda elde silah vatanı korurken bir yanda geride kalanları düşünmek zordur.

Dedik ya dizide bir sürü yeni yakışıklı var diye! Üstteki fotoğrafta soldan sağa: Volkan Cal, Şan Bingöl, Ferdi Kurtuldu, Sadi Üstündağ, Barış Üstündağ. Sol üst köşedeki güzel gülüşlü bahriyelinin adı Şan Bingöl, sağdaki şapkalı, karacı yağız delikanlı, Serhat Teoman. Dizinin en sempatik karakterleri olan ikizler sol alt köşede: Şadi ve Barış! Bu çocukların sesleri de muhteşem, yakında albüm çıkaracaklar bu arada. Arkadaşlar, isimlerinizi karıştırmış olabiliriz ama kusura bakmayın:) Sağ alt köşedeki Volkan Cal ise tam bir jön! Dizinin kadrosu oldukça başarılı, sen de izlemeyi sakın unutma!

alt

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yapın