Sinema

Harry Potter’dan son haberler!

alt

Harry Potter Serisi’nin altıncı filmi “Melez Prens”, 15 Temmuz’da sinemalarda! Filmle ve oyuncularla ilgili en yeni haberler ise burada!

Harry Potter: Melez Prens set fotoğrafları burada!

 

1. Biliyor musun, Harry Potter’ın kendi sitelerinden biri olan www.harrypotter.gen.tr hacklendi!

2. Tüm dünyada izlenme rekorları kıran Harry Potter’ın başrol oyuncusu Daniel Radcliffe yakalandığı dyspraxia (hareket planlama bozukluğu) nedeniyle bir dönem zor anlar yaşadı. 

3. Daniel Radcliffe, İngiltere’nin en zengin gençlerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor! Hatta zenginlikte yaşıtları Charlotte Church ve Joss Stone’u da açık ara farkla geride bıraktı.

4. MSN, “30 Yaş Altı Zengin Erkekler” adlı bir liste yaptı. Bu listenin özelliği, hiçbir ismin mirasçı olmamasıydı, yani hiçbiri zengin doğmadı. Hepsi, kendi çabaları, çalışmaları ve yetenekleriyle bulundukları konuma ulaşmayı başardılar. Listenin 10. sırasında 3 milyon pound’luk servetiyle Rupert Grint, 6. sırasında ise 23 milyon pound’luk servetiyle Daniel Radcliffe yer alıyor! Listenin zirvesinde ise 7 milyar pound’u aşan servetiyle Facebook’u kuran Mark Zuckerberg var.

5. “Harry Potter ve Melez Prens”in gösterime giriş tarihi, yaz sezonunun aile filmi kategorisindeki yapımlar için ideal bir dönem olması ve yazar grevinin uzantılarının hissedilmesi nedeniyle ertelendi. Bu değişiklik bu filmin ya da sonraki Harry Potter filmlerinin yapım programlarını etkilemeyecek. “Harry Potter and the Deathly Hallows/Harry Potter ve Ölüm Yadigarları”nın iki bölümü için belirlenen gösterim tarihleri de değişmeyecek.

6. Harry’nin en yakın arkadaşı Ron Weasley’i canladıran Rupert Grint’in çok güzel bir röportajını ele geçirdik! Okumak istiyorsan, Heygirl’ün Temmuz 2009 sayısını sakın kaçırma!

 

Yorum Yapın