Sinema

Hangi dizi, ne zaman?

Under The Dome

Korku ve gerilim kitapları ustası Stephen King’in aynı adlı romanından uyarlanan “Under The Dome”,  geçilmesi imkansız, şeffaf bir kubbe tarafından kuşatılan kasabadakilerin hikayesini anlatıyor. Chester’s Mill kasabasında oturanlar kapana kısıldıklarını fark edip yeni bir düzen oluşturmaya çalışırlar. Herkes bu kubbenin neden olduğunu ve nasıl başa çıkabileceklerini sorguluyor. Bakalım yanıt bulabilecekler mi? Haziran ayında başlayan “Under The Doom”u Fx Tv’de izleyebilirsin.

Being Human

“Bir hayalet, vampir ve kurt adam aynı evde nasıl yaşar?” sorusunun cevabını veren dizi, işte “Being Human”! Dizinin 3. sezonu bitti, 4. sezonda olacak mı diye merak beklerken yayın tarihini öğrendik. Fantastik dizi, 13 Ocak’da yayınlanmaya başlayacak.

Teen Wolf
Bakalım Scott, kurt adam avcısı sevgilisi Allison’dan, kurt adam olduğunu daha ne kadar saklayabilecek? Tabii Allison’un ailesinin Scott’dan şüphelenip ikisini ayırmaya çalıştığını da unutmamak gerekiyor. “Teen Wolf” 3. sezona yine bomba gibi başladı. Scott’un maceralarını Cnbc-e’de izleyebilirsin.

Game Of Thrones
Kışların karanlık, ürkütücü ve yıllar sürdüğü topraklardaki krallıkta yaşanan taht oyunlarında, entrikalar bitmiyor.  “Game Of Thrones”un 3. sezonu bitti diye üzülürken, tam tarihi belli olmasa da 4. sezonda ekranlarda yerini alacağını öğrendik.  Şimdilik tekrar bölümlerini CNBC-e’den izleyebilirsin:)

Yorum Yapın