Hangi dizi, ne zaman?

3882 views Yorum yap

En sevdiğin dizilerin ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta oynadığını merak ediyor musun? O halde dizi rehberini kaçırma;)


The Walking Dead
Zombilerin dünyasını çok özlemiş olmalısın:) Şerif yardımcısı Rick Grimes’in uzun süren bir komadan çıktığında, her yerin aylaklar, yani zombiler tarafından istila edildiğini görüp eşini ve oğlunu aramak için yola çıkmasıyla başlayan dizi hepimizi ekranlara kilitledi. 3. Sezonda Rick ve Carl, valiye karşı epey mücadele etmiş, hapishaneyi ele geçirmişti. 4. sezonda neler olacak acaba? Neyse ki fazla uzun bir süre kalmadı; dizinin yeni sezonu 13 Ekim’de başlıyor! 3. Sezon bölümlerini ise Fx Tv’de izleyebilirsin.

The Big Bang Theory
Birbirinden farklı beş arkadaşı konu alan; Sheldon’un ince esprileri ve arkadaşlarıyla bizi her defasında kahkahalara boğan “The Big Bang Theory”i hala izlemediysen, çok şey kaybediyorsun! Durum komedisini çok başarılı bir şekilde sergileyen dizinin 7. sezonu 26 Eylül’de yayınlanmaya başladı bile! Tekrar bölümlerini CNBC-e’den izleyebilirsin.

Sayfalar: 1 2 3 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

En ilginç sutyen hikayeleri

Kimimiz büyük olmasından şikayetçiyiz, kimimiz de küçük oluşundan. Hal böyle olunca her genç kızın farklı bir sutyen hikayesi doğar. İşte, geçmişten bugüne sutyen hikayeleri ve zamana göre renk ve şekil değiştiren bu iç giyimle

Devamı   1346