Bu filmler kaçmaz!

2814 views Yorum yap
alt

Zac Efron’un başrolde oynadğı “Kardeşimden Sonra” filminin yanısıra, bizi çok güzel filmler bekliyor. Hemen programını yap ve bu filmleri mutlaka izle!

 

altBurr Steers’in yönettiği ve Zac Efron, Charlie Tahan, Amanda Crew ile Augustus Prew’in oynadığı “Kardeşimden Sonra” (Charlie St. Cloud), 24 Eylül’de sinemalarda! Zac Efron da burada, unutma!


Büyük övgüler toplayan bir romandan yola çıkan Kardeşimden Sonra, Zac Efron’un (17 Yeniden, Saç Spreyi) dünyayı benzersiz şekilde görmesini sağlayan bir kazadan sağ kurtulmuş küçük kasaba kahramanı olarak başrolde oynadığı bir romantik dram filmi. Bu duygusallık dolu öyküde, bir yandan hayatının amacını ve aşkın dönüştürücü gücünü keşfederken, diğer yandan geçmişini kucakladığı romantik bir yolculuğa çıkıyor.

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

Bağımsızlık anlaşması;)

Size bir itirafta bulunayım: Bana göre hayattaki en zor şeylerden biridir; bağlanmak, ama bağımlısı olmamak, bağımsızlığını ilan etmek! Hastalık derecesinde değil, ama korkarım ruhumdaki bağımlılık kurumu bende sürekli fazla mesai yapıyor. Çocukluğumdan beri hiç

Devamı   774