Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay

1682 views Yorum yap
alt

Alacakaranlık’tan sonra devam eden efsane şimdi de Yeni Ay’ın doğuşunu müjdeliyor. Ama bunu sen azten çok iyi biliyorsun ve filmi heyecanla bekliyorsun. Artık bu çılgın bekleyiş sona ermek üzere çünkü Edward ve Bella 20 Kasım’da sinemalarda!

altVampirlere yeniden aşık olduğumuz film “Alacakaranlık”ın sonunda kötü vampir James’in elinden son anda kurtulan Bella, artık gayet iyi. Hatta o kadar formunda ki Alice’in onun için düzenlediği, doğum günü partisini kutlamak için Cullen’ların evine gidiyor. Yalnız bu güzel gecede, sakarlığıyla ünlü olan Bella, hediyelerini açarken elini kesiyor. Kan kokusuna dayanamayan Jasper da Bella’ya saldırmak istiyor. Yakışıklı prensimiz Edward tabiki son anda olayı engelliyor. Yalnız, içini bir karamsarlık kaplıyor. Kendisi ve ailesinin Bella için çok zararlı olduğunu düşünmeye başlıyor ve esas kızı terketme kararı alıyor. Şehirden ayrılıyor ve sırra kadem basıyor. Doğal olarak Bella da bir anda bunalıma giriyor. Ama neyseki yakın arkadaşı Jacob var.

Bu filmde Edward’ı çok fazla izleyemeyeceksin bunu hemen belirtelim çünkü Jacob, ana karakterlerden biri haline geliyor. Tahmin ediyoruz ki “Yeni Ay”dan sonra en az Edwardcılar kadar Jacobcılar da olacak. Taylor Lautner’ın popülaritesi biraz daha artacak!

 

Gösterim: 20 Kasım (FİDA)

Yönetmen: Chris Weitz

Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Ashley Greene, Kellan Lutz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir