Yepyeni 8 Film!

2412 views Yorum yap
alt

Yağmurun başlamasıyla havalar da serinledi, sinema mevsimi geldi! O halde al hoşlandığın çocuğu, arkadaşını veya kardeşini doğru yeni filmler izlemeye!

Hazır havalarda soğuyorken güzel bir film haftasına ne dersin? Üstelik birbirinden güzel 8 film 30 Eylül’de vizyona girdi! “Aslan Kral”, “Pariste Gece Yarısı”, “Eylül”, “Mühürlü Köşk”, “Afacan ve Kurbağa Surat”, “Korku Evi”, “Şeytan’ın İni”, “Kars Öyküleri” 30 Eylül’den itibaren vizyonda!

Aslan Kral

Roger Allers ile Rob Minkoff’un yönettiği ve Matthew Broderick, Niketa Calame ile Jim Cummings’in seslendirdiği animasyon filmde aslan yavrusu Simba, kral olmak için can atmaktadır. Ama kıskanç amcası Skar, Simba’nın krallıktan sürülmesini sağlar. Yalnız ve başıboş kalan Simba, Timon ve Pumbaa’yla arkadaş olur ve onların tasasız yaşam tarzını benimser. Simba, sorumluluklarını ihmal ettiğini farkedip Pride Lands’e döner ve “Hayat Çarkı”ndaki yerini geri almaya çalışır.

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Tom’un aşk haritası

Tom Holland’ın aşk haritasını çıkardık. Bakalım Spider Man’i canlandıran oyuncunun ağlarına kimler takılmış:)   Nadia Parkes Özel hayatı hakkında çok fazla detay vermeyi sevmeyen Tom Holland, ilk defa bir ilişkisini gözler önünde yaşıyor. Karantina

Devamı   3533