Kitap Kültür Mantarı Manşet

Sakın Günlüğümü Okuma Raflarda

Günlük hayatın akışında olaylara farklı bir bakış açısı sunan aynı zamanda sürükleyici kurgusuyla okuyucuyu gizemli bir yolculuğa çıkaran “Sakın Günlüğümü Okuma” raflarda yerini aldı. Ayça Warner’ın yazdığı ve heyecan dolu bir polisiye sunan kitap, Karakarga Yayınları’ndan çıktı.

Ayça Warner’ın okuyucuyla buluşan polisiye romanı Sakın Günlüğümü Okuma, bazen en yakınımızdaki kişilerin bile içlerinde neler yaşadığını bilmediğimizi çok çarpıcı ve heyecan dolu bir hikayeyle aktarıyor.

Heyecan dolu bir roman

Sakın Günlüğümü Okuma, genç yaşında büyük başarılara imza atan Bora ve onun başarısına destek olmayı kendine kariyer edinmiş eşi Eda’nın kusursuz görünen hayatlarının bir anda alt üst olmasıyla başlıyor. Bundan sonrasında ise fırtına romanın son sayfasına kadar hiç durulmuyor.

Kitap, yalnızca bir polisiye değil, okuyucuyu insan doğası, kader, yaşam ve ölüme dair pek çok kavramı da sorgulamaya davet ediyor. Roman, maddi başarıyı kendilerine hedef olarak belirlemiş genç çift aracılığıyla sıkı bir sistem eleştirisi de yapıyor.

Yorum Yapın