Yakaladık! Rihanna kendini tekrar etti;)

2910 views Yorum yap

Rihanna yeni single’ı “Russian Roulette” için, hem objektif hem de kamera karşısına geçti; ama bizi biraz da şaşırttı! Neden mi?

 

Rihanna’nın yepyeni saç modelini merak ediyor musun?

 

23 Kasım’da çıkaracağı Justin Timberlake, Tyson Ritter of the All-American Rejects, Drake, Ne-Yo ve Akon gibi ünlü isimlerin imzasının yer alacağı yeni albümünün ilk single’ını “Russian Roulette” olarak belirleyen Rihanna, bu single’ın klibi için “tepeden tırnağa yenilendi” diyemeyeceğiz. Yepyeni ve iddialı bir saç modeli ile dikkat çeken sanatçı, bundan 1 ay kadar önce Hüseyin Çağlayan Defilesi’ni izlemek için gittiğinde de benzer bir kıyafet giymişti. Aynı çizme ve aynı çorapla videosunu çeken Rihanna, hemen hemen aynı modeldeki elbisesinin rengini yine gri seçmiş. Doğrusu niye böyle yaptı, çok merak ettik! Acaba ünlü yıldız da mı krizden etkilenenler arasında?

İşte, birbirinin kopyası o kareler…

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

Kalpten diliyorum!

    1.    Yazın son günleri çok güzel geçsin; mutlaka hiç görmediğiniz bir yeri görün; hiç tatmadığınız yiyecekler yiyin! 2.    Tüm “yaza veda” partilerine katılın; annenizden izin kopartmak hiç sorun olmasın; “nerede kaldın, kaçta

Devamı   803