Tarkan’ın ikizi gibi!

1851 views Yorum yap
alt

BEN SEN OLAMAM Emir (HITT)
Emir’i o kadar çok ünlü isim destekliyor ki, bu yüzden onu dikkate almamak hiç de mümkün değildi. acaba Emir, hangi ünlülerin kalbini fethettti?

 

altTarkan ona “Ben Sen olamam” isimli bir şarkısını verdi. Nazan Öncel “Tornistan”ı hediye etti. Yıldız Tilbe “Eline Düştüm” diyerek Emir’in yüzünü güldürdü. Zeyrep Talu, Garo Mafyan, Harun Kolçak, Berksan, Gülşen gibi Türkiye’nin en popüler isimleri de ona birer şarkı hediye ettiler. Tarkan’a benzerliğiyle dikkat çeken Emir, ne yaptı da onların kalbini kazandı bilinmez ama “Ben Sen Olamam”a çektiği yeni klibini izledik, hiç de fena değildi:) Ses tonunun da Tarkan’a çok benzediğini söylemeden geçemeyeceğiz! Acaba Tarkan, neden kendine bu kadar çok benzeyen insanları destekliyor olabilir ki? Belki de onları kardeşi gibi görüyordur kim bilir!

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Röportaj

Keremcem askerde!

Şu anda Ankara Mamak’ta askerliğini yapan Keremcem, gitmeden önce son röportajını Heygirl ile yaptı. 6 aylık askerliğini yapmadan önce keyifli bir tatil yapan Keremcem, siz Heygirl kızlarına tatil hakkında güzel tüyolar verdi, kendi tatilleri

Devamı   4788