Rock’n Coke’la müzik dorukta

11408 views Yorum yap
alt

Rock’n Coke bu yıl da tüm gençleri bir araya toplayacak, herkesi bir hayli coşturacağa benziyor. Emre Aydın’dan Hayko Cepkin’e hepimizin çok sevdiği isimler ile Linkin Park ve The Prodigy gibi dünyaca ünlü isimler festivalde olacak. Kısacası insanın Rock’n Coke’a katılası geliyor:)

Bu yıl The Prodigy, Linkin Park, Nine Inch Nails gibi isimleri ağırlayan festivalin geçtiğimiz yıllarda da dünyaca ünlü isimler ile Türkiye’de çok beğenilen isimleri bir araya getirmişti. Geçtiğimiz yıllarda yer alan isimler arasında Pet Shop Boys, Iggy & the Stooges, The Cure, Placebo, Muse, Simple Minds, Suede, The Cardigans, 50 Cents, The Rasmus, Korn, The Offspring, Skin, Franz Ferdinand, Chris Cornell, Manic Street Preachers gibi devler de bulunuyor.

Peki, bu yıl kimler geliyor? Festivalde sahne alacak isimler arasından Duman’ı veya Aylin Aslım’ı tanımamaya imkân yok. Ama bir kısım grup ve sanatçıyı da ya ilk kez duymuş ya da ilk kez canlı performansını izleme şansı bulacağız. O zaman Rock’n Coke ‘un bu yılki sanatçı kadrosuyla kısa bir tanışma yapalım:)

 

İlgini Çekebilir:
alt

Rockn Coke ünlülerinin duvar kağıtları için tıkla!

 

 

 

Yazının devamı bir sonraki sayfada…

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir