Rihanna büyüleyecek Arena inleyecek!

1434 views Yorum yap
alt

3 Haziran’da Turkcell Kuruçeşme Arena alkışlarla coşacak çünkü Rihanna boğaza karşı şarkı söyleyecek. Ama önce Rihanna cephesinde neler olduğuna bir bakalım, ne dersin? 22 yaşındaki güzel şarkıcı, şu sıralar Avrupa’da ve “Last Girl on Earth” turunun ilk ayağını gerçekleştiriyor.

altRihanna’nın sahnesi de süper çünkü o tam bir şov kızı! Sahnede aksiyonlu, şiddetli, seksi dans şovları hiç eksik olmuyor. Dansçıları ona eşlik ediyor ve tabi ki sık sık kostüm değiştiriyor. Yeni turu için Rihanna da şunları anlatıyor: “Bu güne kadar hiç bu kapasitede bir tur düzenlememiştik. Prodüksiyon inanılmaz ve bu işi biz galiba bir seviye üste taşımayı başardık. Büyümeye devam ediyoruz.”

Biz Rihanna’ya, o kime hayran?
Hepimiz Rihanna’nın sahne performansını şarkılarını, giyim tarzını, duruşunu çok beğeniyoruz. Ama onun da çok sevdiği isimler var. Rahinna, öncelikle tam bir Justin Timberlake fanı. Hatta onun söz yazarlığı konusunda “üstün zekalı” olduğunu bile düşünüyor. Justin’le “Rehab” isimli şarkısında düet yapan ve onunla aynı stüdyoda çalışma imkanı bulan Rihanna, o kısacık sürede bile Justin’den çok fazla şey öğrendiğini söylüyor. Hatta onun için tam olarak şu cümleleri kuruyor: “Justin’le aynı stüdyoda çalışmak gerçekten muhteşemdi. Çok eğlenceli biri ve anı eşsiz kılmayı başarıyor. Ayrıca şarkı sözleri gerçekten çok yaratıcı ve o çok zeki biri.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

Karne günü ayakkabıları!!!!!!

İşte Karne günü karar vermediğiniz karne ayakkabıları karşınız da bunlara benzer giyebilirsiniz kurdaleli salkımlı kalpli yıldızlı ya converse giybilirsiniz 🙂 ama topuklu tercih edin 🙂 

Devamı   1038