Müzik

“Rock Tatili” 28 Temmuz’da başlıyor!

alt

Poem Organizasyon tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye’nin en büyük kamp konaklamalı Rock Festivali olan Rock Tatili, 6. senesinde de Foça İngiliz Burnu’nda. Peki, festivalde hangi konuklar sahne alacak?

5 yılda 300.000 seyirciye ulaşan ve 900’ü aşkın müzisyenin sahne aldığı Rock Tatili, 28 Temmuz – 1 Ağustos 2010 tarihleri arasında düzenlenecek. Rahatlık ve konforun ön planda tutulduğu festival alanında; alanın her yerinde kolayca ulaşılabilecek tuvalet ve duşların yansıra, 5 gün boyunca düzenlenecek spor ve plaj eğlenceleri de yer alacak.

Billboard, Radyo D, Efes Dark ve yercekimi.com’un sponsor olduğu festivalde; 5 gün boyunca tatil yapacak olan festivalciler, yerli ve yabancı müzisyen ve grupların konserleriyle unutulmaz bir tatil geçirecek.

EFSANELERDEN SONRA OI VA VOI Rock Tatili’nde   

Müzik geleneklerini Doğu Avrupa halk müziğiyle harmanlayıp eğlenceli, çağdaş elektronik alt yapıyla paylaşan Londra’lı 7 gençten kurulu Oi Va Voi, en son yayınladıkları Travelling The Face Of The Globe adlı albümünün yanı sıra en sevilen şarkılarını da Rock Tatili’nde seslendirecek. Rock Tatili Foça için özel bir şov hazırlayan Oi Va Voi’yi mutlaka seyretmelisiniz.

W.A.S.P., U.D.O. ve PRIMAL FEAR Rock Tatili Foça’da

28, 29, 30, 31 Temmuz 1 Ağustos tarihlerinde İzmir Foça’da gerçekleşecek olan Rock Tatili festivalinin yabancı headliner’ları belli oldu.

80’li yılların Amerikalı efsane grubu W.A.S.P., Alman Heavy Metal sahnesinin efsane ismi U.D.O., Power Metal’in güçlü ismi Primal Fear ve Oi Va Voi Rock Tatili Foça 2010’da sahne alacak.

Türkiye’nin önemli rock ve metal gruplarının da sahne alacağı festivalde, tatilciler rock müziğe doyacak.

W.A.S.P., U.D.O., PRIMAL FEAR, OI VA VOI, Acil Servis, Affliction, Art Niyet, Asena Özçetin feat Karakedi, Asfalt Dünya, Baba Zula, Cingi, Çilekeş, Demirhan Baylan, Duman, Erkin Koray, Hayko Cepkin, İhtiyaç Molası, Kaçak, Kurban, Luxus, maNga, Marsis, Moğollar, Murder King, Ogün Sanlısoy, Parti ve Yüksek Sadakat’in sahne alacağı festivalde on binler Rock Tatili çoşkusunu yaşayacak.

Ayrıca Rock Tatili’nin eğlencesine; Radyo Eksen DJ’lerinden Çağlan Tekil ve Mete Sohtaoğlu müzikleriyle renk katacak.

Detaylı bilgi için: www.rocktatili.com

Yorum Yapın