Pinhani nereye, biz oraya!

3827 views Yorum yap
alt

Pinhani yeni konser turnesi kapsamında şehirden şehire zıplayacak. Pinhani neredeyse, orada olmak için hemen grubun konser programına göz at!

İlk albümü “İnandığın Masallar” ile müzikseverlerin kalbinde taht kuran Pinhâni, 2008 yılının Nisan ayında ikinci albümü “Zaman Beklemez“i çıkardı. ” Kavak Yelleri “ dizisinin müziklerini yapmasıyla birlikte tüm Türkiye’nin tanıdığı bir grup haline gelen grup , “Bir anda” ve “Ne güzel güldün” ü “ Kavak Yelleri” dizisinde dinleyicisiyle buluşturup, bu şarkıların stüdyo kayıtlarını yeni albümünde yayınladı. Pinhani, ayrıca modern oyun havası “ Düğün “ , grubun rock türünde ürettiği en önemli şarkılardan biri olan “ Ağlama “ ile de büyük başarı yakaladı. Grup, ikinci albümünü çıkardıktan sonra vokalist Sinan Kaynakçı’ nın askere gitmesi ile konserlere ara vermişti. Şubat ayında askerliğini bitiren Sinan’ın dönüşü ile Pİnhani konserleri yeniden eski hızına kavuştu.

Grubun konser programı için hemen sonraki sayfalara tıkla!

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Vücudun sana ne anlatıyor?

Başka kızların vücutları için iltifat ve eleştiriler yapmasını severiz. Bacakların ne kadar kurumuş, kolların çil çil olmuş, ne kadar kilo almışsın vs. İşte, vücudumuzun yazlık şikayetleri ve çözümleri…

Devamı   968