Hiç rock tatili yaptın mı?:)

5573 views Yorum yap
alt

Deniz tatili, dağ tatili ya da kar tatili bildiğimiz şeyler ama peki ya ‘Rock tatili’ ne demek? Sorunun cevabını öğrenmek 5 yıldızlı rock tatiline nasıl gidilir öğrenmek için hemen tıkla:)

Rock tatili alternatif bir festival! Üstelik yapıldığı yer de bir harika çünkü mekan Foça! yani hem yaz tatili hem de konser havasında. Bu festivalin bir diğer farklı özelliği ise 1 ya da 2 gün değil tam 4 gün sürmesi.Üstelik her gün bir iki sanatçı değil bir sürü grup çıkıyor. Anlayacağın rock’ının neredeyse tüm isimleri ve birbirinden eğlenceli DJ’ler hep bu festivalde buluşuyor. Festival genelde anlaşılan anlamıyla 5 yıldızlı değil. Ama rock’ın asi ve özgürlükçü ruhuna hitap edecek şekilde çadır rahatlığı sürebilirsin. Festivalin bir diğer özelliği ise onca sanatçıyı bir arda toplamasına rağmen Rock’n Coke gibi gece yatısı olan festivallerden çok daha ucuz olması. Hangi gün hangi sanatçı çıkacak öğreneyim diyorsan hemen bir spnraki sayfayı tıklamalısın!

 

 

İlgini Çekebilir:
alt

İşte Rock Tatili’ne katılacak ünlüler…

 

 

 

Festival programını merak ediyorsan, sonraki sayfalara mutlaka göz atmalısın! 

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bakım

Dudaklarda kuruyan ruj izlerine son!

Flormar, dudaklarına önem veren bayanlar için 2 yeni alternatif daha sundu. Dudaklarda ağırlık hissi bırakmayan kremsi yapısı ile kullanım rahatlığı sunan rujlar, aynı zamanda dudaklarının nemli kalmasını sağlıyor. 

Devamı   1313