“Grease” Müzikali Türkiye’de!

1238 views Yorum yap
alt

Broadway tarihinin en sevilen ve en çok sahnelenen müzikali “Grease” biletleri 2 Mart’tan itibaren satışa sunuluyor. Sen de elini çabuk tut çünkü bu şov kesinlikle kaçmaz!


alt25 Mayıs- 2 Haziran 2010 tarihleri arasında SDS Organizasyon tarafından Turkcell Kuruçeşme Arena’da sahne alacak “Grease Müzikali” için geri sayım başladı. Adını 50’li yıllarda Amerikan gençlik kültürüne verilen “Greasers” isminden alan “Grease Müzikali” ilk kez 14 şubat 1972’de New York’ta Eden Tiyatrosu’nda sahnelendi. 1978 yılına kadar Broadway’de en çok sahnelenen müzikal unvanını alan, 1987 yılında sinemaya uyarlanan “Grease” hala Broadway tarihinin en çok sahnelenen müzikali olma özelliğini koruyor.

 
Müzikal 50’li yıllarda aşk, gençlik, müziği ve dostluğu müthiş bir kareografi ve müzikal zenginlikle sahneye taşıyor. 1978 yılında başrollerini John Travolta ve Olivia Newton-John’un paylaştığı beyazperdenin unutulmaz filmi “Grease”e aktarılan müzikal, o tarihten itibaren popülaritesi asla azalmayan bir pop ikonuna dönüştü. Astoria Alışveriş Merkezi ana sponsorluğunda SDS organizasyon tarafından gerçekleştirilecek bu muhteşem şovu sakın kaçırma!

Biletler www.biletix.com’da

 

 

İlgini çekebilir

alt

Cameron da yerlerde!

 

Fiyatları ise şöyle: 70TL- 80TL-100TL-120TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zoom

Kankalığın 10 kuralı

Arkadaşlarınla daha iyi geçinmek, onlarla aranı düzeltmek, ortamların popüler kızı olmak istiyorsan, bu yazıyı mutlaka okumalısın!

Devamı   6172