Funda Arar’la müzik rüzgârı

2350 views Yorum yap
alt

Funda Arar 7. albümünün şarkılarıyla Enka Açıkhava Tiyatrosu’nda olacak, ya sen:) Funda Arar’ı sever misin? Peki sen de onu Nilüfer’e benzetenlerden misin? Yanıtını şimdilik bilmiyoruz, ama biz, bu konser kaçmaz diyoruz!

Enka Açıkhava Tiyatrosu’ndaki diğer sanatçılar ve etkinlikler için tıkla!

 

2000 yılında ilk albümü “Sevgilerde” ile müzik dünyasına merhaba diyen Funda Arar, 2009 yılı Mart ayında son albümü “Zamanın Eli”’ni piyasaya çıkardı. 2007 yılında MÜYAP tarafından “Platin Ödül” almaya layık görülen başarılı sanatçı, ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’ nda müzikseverlerle buluşuyor.

Konserde Funda Arar’ a; Febyo Taşel (klavye-gitar), Cengiz Baltepe (klavye), Alişan Topaloğlu (davul), Cengiz Ercümer (perküsyon), Hakan Maktav (bas gitar), Ant Şimşek (gitar), Onnik Süzme (vokal), Hüseyin Delen (klarnet-saksafon) gibi önemli isimler eşlik edecek. Bugüne kadar çıkardığı 7 albümünde yer alan tüm şarkıları hala dilimizden düşmeyen ve güçlü sesiyle başarıyı yakalayan Funda Arar 3 Temmuz 2009, Cuma akşamı saat 21.15’te Enka Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’ nda olacak.

Sen de Funda Arar’ı Nilüfer’e benzetenlerden misin, yoksa, “ne alakası var canım” diyenlerden misin? Bu konuda, düşüncelerini merak ediyoruz. Bakalım, Heygirl Kızları, “Evet, Nilüfer’e çok benziyor” diyen büyük bir kitleyle aynı fikirde mi? Hemen “Yorum”unu yaz, bizimle paylaş!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir