Müzik

Final zamanı!

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde bu yıl 17. si gerçekleştirilen Türkiye’nin dört bir yanından binlerce liseli gencin katıldığı, Vodafone Freezone 17. Liselerarası Müzik Yarışması, elemelerin ardından final heyecanıyla devam ediyor.

Ankara elemeleri ile başlayan büyük maraton, Adana, İstanbul ve İzmir’de yapılan  elemeler ile devam etti.  Bu elemelerde 46 ilden 384 lise başvuruda bulundu ve  378 lise profesyonel olarak hazırlanmış sahnede icra dalında hünerlerini gösterdi. Binlerce öğrencinin katılımıyla gerçekleşen elemelerde arkadaşlarını yalnız bırakmayan liseliler, salonları tıklım tıklım doldurarak okullarına destek  oldu.

BÜYÜK GÜN 26 NİSAN
Vodafone Freezone 17. Liselerarası Müzik Yarışması’nın şehir elemelerinin tamamlanması ile birlikte gözler büyük finale çevrildi. Elemeler boyunca  46 ilden  384 okulun performanslarını değerlendiren, müzik dünyasının önemli isimlerinden oluşan ön jüri 26 Nisan’da yapılacak olan finalde yarışacak, 43 okulu belirledi.
Büyük finalde, 7 kategoride birincilik için yarışacak olan 43 okulun performanslarını sergileyeceği finalde  ünlü isimler de gençler ile birlikte bu büyük heyecana ortak olacak. Teoman, Nilüfer gibi liseli gençlerin idol sanatçıları da  şarkıları ile geceye renk katacak.
Büyük Ödül Müzik Stüdyosu
Vodafone Freezone tarafından icra dalı birincisi olan liseye kurulacak olan tam teşekküllü müzik stüdyosu ise gençlerin heyecanına heyecan katıyor.
Vodafone Freezone 17. Liselerarası Müzik yarışmasında arkadaşlarına destek vermek isteyen gençler Bostancı Gösteri Merkezi’nde unutamayacağı bir final yaşayacak. Arkadaşlarını desteklemek isteyen gençler, Bostancı Gösteri Merkezi’ne ücretsiz olarak giriş yapabilecek.

Yorum Yapın