Fark etmeden seviyor olabilir misin?

5023 views Yorum yap
alt

Blues lafını çok kez duymuş olabilirsin ama hiç düşündün mü belki de fark etmeden  yani blues dinlediğini bilmeden yüzlerce kez blues şarkısı dinlemiş ve “Twilight”  yakışıklısı Robert ile aynı müzik zevkini paylaşıyor olabilirsin:) 

Efes Pilsen Blues Festival, 20. kez Türkiye turuna çıkmaya hazırlanıyor. Bu yıl 16 Ekim – 21 Kasım 2009 tarihleri arasında gerçekleşecek Efes Pilsen Blues Festival, 20 farklı şehirde, 23 konserle blues hayranlarına bir kez daha unutulmaz bir müzik keyfi yaşatıyor. Onlarca rock festivalinin arasında son derece yüksek ses getirip, seyircileriyle buluşup yaşamaya devam eden Efes Pilsen Blues Festival 20. yılında Shemekia Copeland, Terry Evans ve Ray Schinnery’i ağırlıyor. Festival Türkiye’nin her şehrine koşup, neredeyse her gece farklı şehirdeki müzikseverlerle buluşuyor. Festival şimdiye kadar Antalya, Konya, Kayseri, Kıbrıs, Mersin, Adana ve Gaziantep’teki ‘blues’ cularla buluştu.Şimdiyse kalan duraklarında vereceği konserleri sabırsızlıkla bekliyor. Üstelik Efes Pilsen Blues, sen de rahatlıkla gidebilesin diye bilet fiyatlarını da olabildiğince aşağıya çekiyor. Elbette, festival sonraki senelerde 21. ve 22. diye devam edecek ama şehrine gelen bu eğlenceyi bu yıldan itibaren yakalaman gerek!

“Festival şehrime ne zaman uğruyor?” diyorsan…

Öğrenmek için hemen sonraki sayfalara tıkla:)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzman Gözüyle

Yüzümde kıllar var

   Merhaba, sorunum yüzümün çeşitli bölgelerinde kıllar olması. Esmer olduğum için bu kıllar çok belirgin. Artık baş edemiyorum. Tüy sarartıcı krem bile fazla fayda etmiyor. Çevremdekiler tüy sarartıcı kremin kılları beslediğini söylüyor, bu doğru

Devamı   1852