Eğlenceli dakikalar

2239 views Yorum yap

Türkiye’nin en büyük festivali Rock’n Coke’ta bu yıl, Mudo FTS64 rüzgarı esti!  Genç, dinamik ve özenli stilin temsilcisi Mudo FTS64, festival süresince keyif, eğlence ve alışveriş durağı oldu.

Bu yıl Rock’n Coke çok renkliydi! Graffiti sanatçısının spreylerle renklendirdiği mobil mağaza duvarı konser aralarında dinlenen festivalcilerin ilgi odağı olurken, yüz boyama festivalin en dikkat çekici etkinliklerinden biri oldu.

 

Erkek, kadın ve hatta çocukların yoğun ilgi gösterdiği alanda makyöz Selin Vural, Batman maskesi, hippi figürlü boyamaları ile yurtdışındaki festivalleri aratmayan karelerin fotoğraflara yansımasını sağladı. Mağaza içerisinde “Guitar Hero” oyunuyla eğlenen gençler aynı zamanda Mudo FTS64 School Card’larıyla uygun indirimli alışveriş yapma imkanı buldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

ne yapmaya çalışıyo anlamıyorum!

merhaba.benim okulumda 12. sınıfta sevdiğim bi çocuk var.bütn bi sene boynca peşinde koştum onu sevdiğimi çok iyi biliyordu ama hiç bir şey yapmıyordu. okullar kapandı ve benimle faceden konuşmaya başladı baya konuştuktan sonra telimi

Devamı   1430