Eğlenceli dakikalar

2129 views Yorum yap

Türkiye’nin en büyük festivali Rock’n Coke’ta bu yıl, Mudo FTS64 rüzgarı esti!  Genç, dinamik ve özenli stilin temsilcisi Mudo FTS64, festival süresince keyif, eğlence ve alışveriş durağı oldu.

Bu yıl Rock’n Coke çok renkliydi! Graffiti sanatçısının spreylerle renklendirdiği mobil mağaza duvarı konser aralarında dinlenen festivalcilerin ilgi odağı olurken, yüz boyama festivalin en dikkat çekici etkinliklerinden biri oldu.

 

Erkek, kadın ve hatta çocukların yoğun ilgi gösterdiği alanda makyöz Selin Vural, Batman maskesi, hippi figürlü boyamaları ile yurtdışındaki festivalleri aratmayan karelerin fotoğraflara yansımasını sağladı. Mağaza içerisinde “Guitar Hero” oyunuyla eğlenen gençler aynı zamanda Mudo FTS64 School Card’larıyla uygun indirimli alışveriş yapma imkanı buldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzman Gözüyle

Çok kıskanç biriyim

   Merhaba Heygirl! Ben 15 yaşında, sinirleri bozuk bir genç kızım. Herkesi kıskanıyorum. İçime şeytan girmiş gibi. Bu duyguları bir türlü engelleyemiyorum. Evde kardeşimi kıskanıyorum, okulda yakın kız arkadaşlarımı kıskanıyorum. Herkesin bana ilgi göstermesini

Devamı   2149