Çılgın Hadise, Tiffany Çatlak T-shirt’teydi!

1517 views Yorum yap
alt

Genç ve spor giyimin renkli markası Tiffany’nin Çatlak T-shirt Yarışması final partisi 7 Temmuz’da Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleştirildi. Gecede “Kahraman” adını taşıyan yeni albümüyle İstanbul’ da ilk kez sevenlerinin karşısına çıkan Hadise, bu yılın en çatlak partisinde “Evlenmeliyiz” isimli yeni şarkısını söyledi.  

 


altBu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen geleneksel Tiffany Çatlak T-shirt Yarışması’na 22 bin eser katıldı. Ön eleme sonucunda finale kalan 30 eser www.catlaktshirt.com sitesinden oylamaya sunuldu. 223 bin kişi web sitesini ziyaret etti, 35 bin kişi oy kullandı. “WC” isimli çalışmasıyla Adnan Cantürk birinci, “Tavuk Döner” çalışmasıyla Zehra Eren ikinci, “Fark Var” esprisiyle Erkan Öğçe üçüncü, “Turkish Delight” eseriyle Şakir Yıldırım dördüncü oldu.

Birinciye 10 bin TL’lik para ödülü, ikinciye 5 bin TL, üçüncüye 2500 TL, dördüncüye ise Genç TUR’dan 2 hafta İngiltere’de aile yanı konaklamalı dil kursu armağan edildi. Gecede eğlence doruktaydı.

Tiffany Çatlak T-Shirt Yarışması her yıl tekrarlanıyor ve seçilen parçalar T-Funny koleksiyonunun bir parçasını oluşturuyor. T-Funny koleksiyonunun diğer bölümünde ise Leman tiplemelerinden hazırlanan t-shirt’ler yer alıyor. Bu seneyi kaçırmış olabilirsin ama seneye sen de şansını deneyebilirsin? Eğer gerçekten komik bir kız olduğunu düşünüyorsan, hemen çalışmaya başlasan iyi edersin:)
İlgini Çekebilir:
alt

Çılgın Hadise, Tiffany Çatlak T-shirt’teydi!

 

 

 

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir