Britney’nin 10.yılı şerefine, sürpriz

1971 views Yorum yap
alt

alt

Britney Spears “The Singles Collection” Kasım ayı sonunda müzik marketlerde yerini alacak! Albümün yepyeni şarkısı “3” 29 Eylül’den itibaren radyolarda!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

Britney Spears’ın müzik kariyerinin 10. yılı şerefine hazırlanan “The Singles Collection” adlı çok özel albümünü Kasım ayı sonunda müzikseverlerle buluşturacak. Bu albümde hayranlar için güzel bir haber de var. Albümde “3” isimli yepyeni bir şarkıda yer alıyor. Şarkının prodüktörlüğünü birçok ünlü isimle birlikte çalışmalar yapan ve Grammy adayı olan ünlü prodüktör Max Martin’in üstlenirken, şarkı 29 Eylül’den itibaren radyolarda yayınlanmaya başlayacak.

İki version şeklinde yayınlanacak albümün ilk versiyonunda Britney’nin yepyeni şarkısı “3” de dahil olmak üzere; en güzel 29 single’ı, ve kendi özel albüm kapağı olan fermuarlı saklama kutusu ve buna ek olarak şarkılarının en güzel remixlerinin yer aldığı özel bir CD yer alacak. İkinci versiyonunda ise, prensesin kliplerinin kronolojik olarak yer aldığı bir DVD ve özel fotoğrafların yer aldığı bir kitapçık olacak.

 

 

 

 

Sayfalar: 1 2

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir