BACK HOME Westlife (Sony&BMG)

1046 views Yorum yap
alt

36 milyonluk albüm satışı ile son 10 yılın en çok albümü satılan pop müzik grubu olan Westlife, yepyeni albümü “Back Home”la eve geri döndü:)

1998’deki çıkışlarından bu yana kültürel bir fenomene dönüşen sekiz multi platinyum ödüllü Westlife, İngiltere’de 1 numaraya ulaşmış 14 single’ı ile daha önce bu ünvana ulaşmış olan The Beatles ve Elvis’in rekorunu ele geçirmiş durumda. Westlife, geçen senenin en çok satılan albümlerinden biri olan “The Love Album” ile, aynı zamanda çıkan “Best of Oasis”, “Best of U2” ve “The Beatles Love Album” gibi iddialı çalışmaları geride bırakarak bir numaraya ulaşmıştı. Ayrıca aralarında prestijli Brit Ödülleri ve MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nin de yer aldığı sayısız ödüle de sahip olmuştu. İlk single “Home” ve 11 yeni Westlife şarkısı bu albümde, haberin olsun!

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dergi

Ağustos 2012

  Ağustos 2012 Heygirl   Heygirl’ün Ağustos 2012 sayısında heyecanlı aktiviteler, sürprizler, ünlüler, eğlenceli testler seni bekliyor! Sakın kaçırma! Tam 22 özel poster Demi Lovato, Jared Padalecki, Rihanna, Justin Bieber, cody Simpson, Big Time Rush,

Devamı   7934