Arctic Monkeys çok popüler

920 views Yorum yap
alt

alt

Yeni albümleri “Humbug” ile dönüş yapan Arctic Monkeys’i hayranları yere göğe sığdıramıyor. Grubun çoğu konserinin biletleri anında tükenirken, İspanya’da da benzeri pek yaşanmayan bir olay gerçekleşti.

 

 

 

 

 

 

5 Şubat 2010’da Madrid Satelite Arena’da konser vereceği duyurulan Arctic Monkeys, hayranlarının yoğun ilgisi nedeniyle konserlerini daha büyük bir mekana, Palacio Vistalegre’ye taşımak zorunda kaldı. Grup cephesinden gelen bir diğer haber ise Q Ödülleriyle ilgili. 26 Ekim’de düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak ödüllere 4 dalda aday olan Arctic Monkeys, aralarında Muse, Lily Allen, Oasis, The Prodigy, U2 gibi güçlü isimlerle ödül almak için yarışıyor. Arctic Monkeys’in aday olduğu kategoriler şöyle: ‘En İyi Şarkı’, ‘En İyi Canlı Performans’, ‘En İyi Albüm’ ve ‘En İyi Grup’.

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlüler

Bu yaz izlemen gereken filmler

Yaz tatilinde eğlence, aşk ve macera vaat eden filmler seni bekliyor:)    İbiza Yönetmen: Alex Richanbach Oyuncular: Gillian Jacobs, Richard Madden, Vanessa Bayer ve Phoebe Robinson Harper, bir iş gezisi için patronu tarafından Barselona’ya

Devamı   462090